Zamówienia publiczne - Urząd Miasta Kalwarii Zebrzydowskiej


Patriotyczny koncert w wykonaniu uczniów kalwaryjskiej szkoły muzycznej

Dyrektor oraz grono pedagogiczne Szkoły Muzycznej I stopnia w Kalwarii Zebrzydowskiej zapraszają na koncert z okazji Święta Odzyskania Niepodległości, który odbędzie się 13 listopada 2015 r. o godz. 17:00 w sali widowiskowej CKSiT.

czytaj dalej »

Muzyczne życzenia uczniów Szkoły Muzycznej

Tym razem to uczniowie Szkoły Muzycznej I stopnia w Kalwarii Zebrzydowskiej zaprosili do Kalwaryjskiej Bazyliki wszystkie Mamy z okazji ich święta by u stóp Matki Bożej Kalwaryjskiej prosić o zdrowie, a piękną grą składać im życzenia.

czytaj dalej »

Koncert z okazji Dnia Matki

Dyrekcja oraz grono pedagogiczne Szkoły Muzycznej I stopnia w Kalwarii Zebrzydowskiej serdecznie zapraszają na koncert z okazji Dnia Matki w wykonaniu uczniów szkoły. Koncert odbędzie się 31 maja 2015 r. o godz. 20.00 w Klasztorze oo. Bernardynów w Kalwarii Zebrzydowskiej.

czytaj dalej »

Sukces Zuzanny Zajdy, uczennicy Szkoły Muzycznej I stopnia w Kalwarii Zebrzydowskiej

W dniach 8-9 maja 2015r. odbył się IX Konkurs Instrumentów Dętych Drewnianych i Blaszanych w Radomiu.

czytaj dalej »

Nabór uczniów do Szkoły Muzycznej

Szkoła Muzyczna I stopnia w Kalwarii Zebrzydowskiej ogłasza nabór kandydatów na rok szkolny 2015/2016 do klas: fortepianu, skrzypiec, wiolonczeli, gitary, fletu, klarnetu, saksofonu, trąbki, puzonu i akordeonu. Badanie przydatności do Szkoły Muzycznej odbędzie się 8 czerwca 2015 r. w godzinach 14:00 - 19:00 w budynku Szkoły Podstawowej w Kalwarii Zebrzydowskiej przy ul. Mickiewicza 14 w sali nr 39.

czytaj dalej »

Koncert Wiosenny

Dyrektor i grono pedagogiczne Szkoły muzycznej I stopnia w Kalwarii Zebrzydowskiej zapraszają na koncert w wykonaniu uczniów i nauczycieli, który odbędzie się 17 kwietnia 2015 r. o godz. 17:00 w sali widowiskowej CKSiT w Kalwarii Zebrzydowskiej.

czytaj dalej »

Uroczysty Koncert uczniów Szkoły Muzycznej I stopnia w Kalwarii Zebrzydowskiej

Uroczystym koncertem w dniu 18 października 2014 roku uczniowie Szkoły Muzycznej I stopnia w Kalwarii Zebrzydowskiej przygotowani przez swoich nauczycieli zaprezentowali nie tylko swoje umiejętności gry na instrumentach, ale zachwycili również niezwykłą wrażliwością muzyczną.

czytaj dalej »

Koncert Szkoły Muzycznej I stopnia w Kalwarii Zebrzydowskiej z okazji „Dnia Matki”

W dniu 25 maja 2014r. odbył się uroczysty Koncert w wykonaniu uczniów Szkoły Muzycznej I stopnia w Kalwarii Zebrzydowskiej. Koncert dedykowany był wszystkim mamom z okazji ich święta „Dnia Matki” i dzięki przychylności kustosza Bazyliki oo. Bernardynów w Kalwarii Zebrzydowskiej, ojca Gracjana Kubicy, zorganizowany był w miejscu wyjątkowym - u Naszej Matki, Pani Kalwaryjskiej.

czytaj dalej »

Koncert z okazji Dnia Matki

Serdecznie zapraszamy na koncert w wykonaniu uczniów Szkoły Muzycznej I stopnia w Kalwarii Zebrzydowskiej, który odbędzie się 25 maja 2014 r. o godz. 20:00 w Klasztorze oo. Bernardynów w Kalwarii Zebrzydowskiej.

czytaj dalej »

Sukcesy uczniów Szkoły Muzycznej I stopnia w Kalwarii Zebrzydowskiej

24 kwietnia 2014 r. uczniowie Szkoły Muzycznej I stopnia w Kalwarii Zebrzydowskiej wzięli udział w III konkursie muzyczno-literackim w zakresie gry a vista pt. „Czytanie w Trzcianie”.

czytaj dalej »

Uczniowie Szkoły Muzycznej I stopnia w Kalwarii Zebrzydowskiej laureatami Przeglądu Kolęd i Pastorałek w Świątnikach Górnych

Dnia 29 stycznia 2014 w auli Szkoły Muzycznej I stopnia w Świątnikach Górnych odbył się I Międzyszkolny Przegląd Kolęd i Pastorałek „Kolędować Małemu“.

czytaj dalej »

I Koncert Kolęd i Pastorałek

Burmistrz Miasta, Dyrektor oraz Grono Pedagogiczne Szkoły Muzycznej I stopnia w Kalwarii Zebrzydowskiej zapraszają na I Koncert Kolęd i Pastorałek w wykonaniu uczniów Szkoły Muzycznej, który odbędzie się 20 grudnia 2013 r. o godz. 17:00 w sali widowiskowej CKSiT.

czytaj dalej »

Uroczyste otwarcie Szkoły Muzycznej

Uroczyste otwarcie Szkoły Muzycznej I stopnia w Kalwarii Zebrzydowskiej odbyło się 20 września 2013 r. To pierwsza, pięknie zapisana karta w kronice tej szkoły.

czytaj dalej »

Ogłoszenie o naborze na stanowisko pracy - sekretarz Szkoły Muzycznej I Stopnia

Ogłoszenie o naborze na stanowisko pracy - sekretarz Szkoły Muzycznej.

czytaj dalej »

Lista kandydatów przyjętych do Szkoły Muzycznej

Publikujemy listę kandydatów przyjętych do Szkoły Muzycznej I stopnia.

czytaj dalej »

Szkoła Muzyczna I stopnia w Kalwarii Zebrzydowskiej rusza do 1 września

W nowym roku szkolnym 2013/2014 w Gminie Kalwaria Zebrzydowska przybędzie nowa szkoła samorządowa – Szkoła Muzyczna I stopnia, która ulokowana została w bazie Zespołu Szkół nr 1 w Kalwarii Zebrzydowskiej przy ulicy Mickiewicza.

czytaj dalej »

Ogłoszenie wyników rekrutacji kandydatów do Szkoły Muzycznej I stopnia w Kalwarii Zebrzydowskiej

W związku z zakończoną rekrutacją kandydatów do Szkoły Muzycznej I stopnia w Kalwarii Zebrzydowskiej informujemy, że wyniki rekrutacji zostaną ogłoszone w dniu 02 września 2013 r. (poniedziałek)

czytaj dalej »

Nabór uczniów do szkoły muzycznej w roku 2013/14

Do 16 sierpnia można składać wnioski o przyjęcie do Szkoły Muzycznej I stopnia w Kalwarii Zebrzydowskiej w roku szkolnym 2013/14. Na kandydatów czekają klasy fortepianu, skrzypiec, fletu, trąbki, wiolonczeli, gitary i akordeonu.

czytaj dalej »

Uchwała Nr XXXIII/291/2013 w sprawie utworzenia Szkoły Muzycznej I stopnia w Kalwarii Zebrzydowskiej i nadania jej statutu

czytaj dalej »

Strona 2 z 2