Joanna Bartel na Dzień Kobiet!

Zapraszamy na wyjątkowe spotkanie z okazji Dnia Kobiet, które odbędzie się w niedzielę (10 marca) o godz. 17:00 do Sali Widowiskowej kalwaryjskiego Centrum Kultury.

Artystka nazywa swój występ "Tok-szok" i trzeba przyznać, że dla widza to naprawdę jest szok, spowodowany zbyt dużą, jednorazową dawką humoru, dygresji, piosenki i dowcipu. Ogromny talent popularnej "Andzi", wrodzony wdzięk i luz w obcowaniu z publicznością oraz szereg pikantnie dobranych, niekonwencjonalnych żartów daje wybuchową mieszankę śmiechu. A jakby ktoś się nudził lub nie zrozumiał dowcipów może posłuchać sobie piosenek w jej wykonaniu.

Joanna Bartel - znana z niezwykłego poczucia humoru i uwielbiana przez wszystkich artystka kabaretowa. Podbiła serca widzów swoim własnym, niepowtarzalnym stylem. Potrafi żartować ze wszystkiego. Ma takie nieograniczone pokłady siły komicznej i energii twórczej, że przyciąga do siebie jak magnes szeroką publiczność wywołując uśmiech na twarzach nawet największych ponuraków, przez co wciąga ich do wesołej i aktywnej zabawy. Jest również świetną aktorką, pojawia się od czasu do czasu, lecz nie za często w filmach. W 2005 roku zagrała w filmie fabularnym "Skazany na bluesa", który był biografią znanego muzyka Ryszarda Riedla, a Joanna zagrała jego matkę. Wcześniej były filmy: 1987 "Sławna jak Sarajewo", 1986 "Komedianci z wczorajszej ulicy", 1982 "Alice", 1981 "Białe tango".

Jak do tej pory jej największą filmową kreacją jest rola Andzi Dworniok w komediowym serialu TVP2 "Święta wojna" emitowanym nieprzerwanie od 1999 roku. Obecnie możemy także oglądać ją takich produkcjach telewizyjnych jak „Śmiechu warte” czy „Rozmowy w toku – Babiniec”.