Kolejny duży sukces OSP Przytkowice, dominują też w województwie

Młodzi z OSP Przytkowice dominują już nie tylko w gminie, powiecie ale też w województwie! W sobotę w Wieliczce odbyły się VI Wojewódzkie Zawody Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych CTiF. Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza Przytkowice sekcja dziewcząt i chłopców wywalczyła  I miejsce w tych zawodach. Gratulujemy doskonałego występu i życzymy kolejnych sukcesów!

W dniu 16.06.2018 roku na obiekcie Małopolskiej Areny Lekkoatletycznej w Wieliczce odbyły się VI Wojewódzkie Zawody Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych CTiF.

Drużyna MDP Przytkowice sekcje dziewcząt i chłopców reprezentowała Gminę Kalwaria Zebrzydowska oraz powiat Wadowicki. Po zakończeniu wszystkich konkurencji okazało się, że młodzież reprezentująca OSP Przytkowice stanęła na najwyższym stopniu podium zajmując pierwsze miejsca w swoich kategoriach.

W związku z czym już na początku września, MDP Przytkowice dziewczęta i chłopcy reprezentować będą województwo Małopolskie na Ogólnopolskich Zawodach Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych które odbędą się w Koninie.

W imieniu Zarządu OSP Przytkowice szczególne podziękowania składamy dla LKS Sokół Przytkowice oraz MKS Kalwarianka, za udostępnienie swoich obiektów sportowych, dziękujemy również kibicom, którzy byli obecni na zawodach. Dziękujemy – mówią  druhowie z OSP Przytkowice


Klasyfikacja końcowa poszczególnych miejsc na podium przedstawia się następująco:
Grupa Dziewcząt
1. Miejsce OSP Przytkowice 1050,92 punktów
2. Miejsce OSP Ptaszkowa 1039,24 punktów
3. Miejsce OSP Pałecznica 1028,43 punktów

Grupa Chłopców
1 Miejsce OSP Przytkowice 1048,99 punktów
2. Miejsce OSP Łuczyce 1033,99 punktów
3. Miejsce OSP Górka 1030,26 punktów.

 

Za ogrom pracy, wyrzeczeń, kontuzje i poświęcony czas, na przygotowanie drużyn, do zawodów Dziękujemy zawodnikom oraz opiekunom drużyny MDP, których po tak wielkim sukcesie, należy wymienić z imienia i nazwiska – mówi Burmistrz Kalwarii Zebrzydowskiej Augustyn Ormanty

MDP Dziewczęta
Aleksandra Balcer
Magdalena Wojnowska
Patrycja Pasternak
Milena Pamuła
Marcelina Koczur
Agnieszka Grzebinoga
Marta Serwin
Małgorzata Górecka
Aleksandra Rudecka

MDP Chłopcy
Mieczysław Paluch
Michał Rudecki
Krystian Paluch
Igor Kołodziejczyk
Michał Kukuła
Maksymilian Mierzyński
Mariusz Janik
Kacper Maniek
Bartłomiej Żmija
Adrian Krawczyk

Opiekunowie MDP Przytkowice
Rudecki Robert
Rudecki Wiesław
Zamysłowski Andrzej

Więcej fotografii - OSP Przytkowice