Piknik rodzinny w Kalwarii Zebrzydowkiej

W sobotę 8 lipca na placu rekreacyjnym przy ul. Jagiellońskiej w Kalwarii Zebrzydowskiej odbył się piknik rodzinny. Mieszkańcy pojawili się całymi rodzinami, było bardzo dużo atrakcji, a najwięcej radości najmłodszych. Pomysłodawcami zorganizowania takiego spotkania byli Radny Marcin Zadora i Przewodnicząca ZO nr 2 Mariola Kachnic  oraz Zarząd Osiedla nr 2 w Kalwarii Zebrzydowskiej.

Do dyspozycji najmłodszych był plac zabaw, który szybko się zapełnił najmłodszymi, przygotowano też sporo innych atrakcji jak zumba, malowanie twarzy, zwierzaczki z baloników, był też pokaz ratownictwa medycznego przygotowany przez harcerzy z ZHP Wadowice.

Dużą popularnością cieszył się poduszkowiec i pokaz sprzętu strażackiego z OSP Kalwaria Zebrzydowska. Starsi mogli też skosztować kiełbasek z grilla, czy też innych słodkich poczęstunków.

To rodzinne spotkanie zostało wsparte finansowo przez Burmistrza Miasta, Zarząd Osiedla nr 2 w Kalwarii Zebrzydowskiej, Gminną Komisję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, organizacyjnie spotkanie wsparło także CKSiT w Kalwarii Zebrzydowskiej.

W pikniku poza rodzinami uczestniczyli też Burmistrz Miasta Augustyn Ormanty, Przewodniczący Rady Miejskiej Marcin Krawczyński, Radni Rady Miejskiej Marcian Zadora i Robert Mikołajek.

TUTAJ - GALERIA FOTO - Piknik rodzinny w Kalwarii Zebrzydowskiej