I Szkolny Turniej Tenisa Stołowego w ZS nr 8

1 czerwca 2017 roku o godzinie 15.00 w nowej sali gimnastycznej Zespołu Szkół nr 8 w Stanisławiu Dolnym odbył się I Szkolny Turniej Tenisa Stołowego pod Honorowym Patronatem Dyrektora P. Marka Zięby.

Uczniowie rywalizowali w trzech kategoriach: kl. I-III szkoły podstawowej, kl. IV-VI oraz gimnazjum. Dyrektor przywitał zawodników, życząc im udanej sportowej rywalizacji oraz dobrej zabawy.

Rozpoczęcie turnieju poprzedziło losowanie, które zadecydowało także o kolejności rozgrywanej w poszczególnych kategoriach. W każdej z grup toczyły się zacięte rozgrywki o zwycięstwo.
Turniej prowadził i sędziował absolwent ZS nr 8 - Gabriel Gołda - na co dzień zawodnik III ligowej Skawy Wadowice, trener tenisa stołowego. Warto dodać, iż uczniowie biorący udział w turnieju od kilku miesięcy uczęszczają na regularne treningi prowadzone przez Gabriela. Turniej przebiegał w zdrowej, sportowej atmosferze, przy mocnym dopingu rodziców. Podczas zawodów można było zaobserwować duże zaangażowanie zawodników oraz prezentowaną przez nich postawę fair-play. Po zaciętej walce wyłoniono najlepszych.

Zawodnicy otrzymali dyplomy, upominki i medale sfinansowane przez partnera szkoły.

Wszystkim uczestnikom turnieju dziękujemy i gratulujemy!

Organizatorzy