Zakończenie XX Dni Papieskich

XX Dni Papieskie w których udział wzięło ponad 1000 osób, odbyły się pod szczególnym patronatem Metropolity Krakowskiego Arcybiskupa Marka Jędraszewskiego i nawiązywały do 100 rocznicy objawień Fatimskich, które mówią, że nasze życie jest w ręku Pana Boga. Oficjalne zakończenie odbyło się 27 maja o godz. 16 w auli seminarium oo. Bernardynów koncertem laureatów.

Wszyscy którzy byli obecni w trakcie koncertu mogli przekonać się jak wysoki poziom był uczestników XX już Dni Papieskich i jak wiele talentów zaprezentowało swoje umiejętności.

Podczas Gali Laureatów zaprezentowali się najlepsi i nagrodzeni w Konkursie Pieśni i Poezji Religijnej, od najmłodszych przedszkolaków aż po młodzież ze szkół średnich, nagrodzono też młodych wstępujących w konkurencjach sportowych i konkursie wiedzy.

Gala to też okazja do podziękowania i takich nie zabrakło, szczególnie dla organizatorów z Parafialnego Klubu Sportowego św. Józef, których bezinteresowna praca przyniosła wielkie owoce i mnóstwo radości dzieciom i ich rodzicom.

To właśnie ich poświęcenie przyczyniło się do sukcesu kolejnych Dni Papieskich, bowiem każdy kto angażował się w organizacje robił to bezinteresownie, pomimo obowiązków dnia codziennego. Niemniej jednak widać było w tym zaangażowaniu przede wszystkim ogromną radość i satysfakcje z efektów jakie się pojawiały.

Organizatorzy również dziękują władzom gminnym i powiatowym, Centrum Kultury, Bibliotece, Seminarium oo. Bernardynów, i wielu organizacją i sponsorom którzy współpracowali w czasie trwania Dni Papieskich w Kalwarii Zebrzydowskiej. Dlatego głęboko wierzymy, że Pan Bóg swoim błogosławieństwem wynagrodzi wszystkim, którzy włączyli się w to dzieło.

 

Galeria FOTO - Tutaj

 

PKS Św. Józef Kalwaria Zebrzydowska