Konkurs z klimatem

Zachęcamy do udziału w Konkursie z klimatem organizowanym przez TAURON a dotyczącym walki ze smogiem.

W plebiscycie mogą uczestniczyć gminy z województw: małopolskiego, śląskiego, dolnośląskiego i opolskiego, które wypełniły ankietę antysmogową, przekazały ją organizatorowi oraz wskazały od jednego do czterech przedszkoli lub żłobków, do których trafią ewentualne nagrody otrzymane przez gminę w plebiscycie TAURONa.

W plebiscycie każda gmina ma szansę na zdobycie atrakcyjnych nagród w postaci oczyszczaczy powietrza o wartości prawie 3 tysięcy złotych każdy.

Wyłonionych zostanie 5 zwycięskich gmin, spośród których każda otrzyma w sumie 4 oczyszczacze powietrza dla przedszkoli lub żłobków wskazanych przed przystąpieniem do plebiscytu. Pula nagród dla gmin to aż 20 oczyszczaczy powietrza o łącznej wartości do 60 tysięcy zł. Nagrody zostaną wręczone podczas eventu zorganizowanego we wszystkich 5 zwycięskich gminach (wszystkie koszty eventu pokrywa organizator konkursu).

Gmina zdobywa punkty dzięki głosom internautów biorących udział w „Konkursie z klimatem”. Zachęcamy im więcej głosów oddadzą państwo, tym większa szansa na zwycięstwo! Głosy można oddawać na stronie: oddychajpowietrzem.pl/konkurs