Młodzież z OSP Przytkowice nie ma sobie równych

Po raz kolejny Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza z OSP Przytkowice sekcja dziewcząt i chłopców wywalczyła pierwsze miejsca w  XI Turnieju Halowym MDP „Jordanów 2017”. Całe zawody zdominowali zawodnicy reprezentujący OSP Przytkowice.

W niedziele 26 marca, Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza z OSP Przytkowice sekcja dziewcząt i chłopców, brała udział w XI Turnieju Halowym MDP „Jordanów 2017”

Turniej ten przeprowadzono jako rywalizację indywidualną i drużynową, a wzięło w nim udział 63 zawodników (z 12 drużyn) w grupie MDP szkoła podstawowa, 35 zawodniczek (z 6 drużyn) w grupie gimnazjum dziewczęta oraz 56 zawodników (12 drużyn) w grupie gimnazjum chłopcy. Łącznie startowało 154 zawodników i 30 drużyn.

W kategorii dziewcząt najlepsza okazała się: Aleksandra Rudecka, kolejne miejsca zajęły Aleksandra Balcer i Patrycja Pasternak – wszystkie z OSP Przytkowice. W klasyfikacji drużynowej wygrała drużyna OSP Przytkowice przed OSP Pałecznica i OSP Ptaszkowa. W kategorii chłopcy gimnazjum najlepszy okazał się Szymon Guguła z OSP Przytkowice, następnie Mariusz Janik z OSP Przytkowice oraz Dominik Kordaczka z OSP Dzianisz Górny. W klasyfikacji drużynowej wygrała drużyna OSP Przytkowice przed OSP Jordanów oraz OSP Hucisko.

Tak dobre wyniki osiągnięte podczas zawodów były zwieńczyć ćwiczeń, które odbywały się dwa razy w tygodniu w hali sportowej. W Tym miejscu jesteśmy zobowiązani podziękować Dyrekcji Zespołu Szkół nr 3 w Przytkowicach za udostępnienie sali gimnastycznej.

Młodzież z OSP Przytkowice podczas zawodów w Jordanowie z godnością, reprezentowała powiat Wadowice co zasługuje na uznanie.

W skład zwycięskich drużyn w chodzą:
Sekcja dziewcząt:

Rudecka Aleksandra (miejsce 1)

Balcer Aleksandra ( miejsce 2)

Pasternak Patrycja - (miejsce 3)

Ogiegło Weronika - (miejsce 10)

Słonina Kinga - (miejsce 5)

Sekcja chłopców:
Guguła Szymon (miejsce 1)

Janik Mariusz (miejsce 2)

Żmija Bartłomiej (miejsce 7)

Maniek Kacper (miejsce 11)

Mierzyński Maksymilian (miejsce 27)

 

Opiekunami Drużyny są: Rudecki Wiesław, Rudecki Robert ,Zamysłowski Andrzej. Nie można zapomnieć też o kibicach, którzy dopingowali naszych zawodników podczas zawodów.

Gratulujemy !

 

{OSP Przytkowice}