Otwórz serce dla Adasia

W Zespole Szkół w Przytkowicach odbył się Koncert Charytatywny pod hasłem „Otwórz serce dla Adasia!”. W przygotowanie koncertu zaangażowało się szerokie grono nauczycieli, którzy, poza organizacją, wykonali słynną La Bambę, częściowo w orginale, a częściowo z autorskim tekstem „dla Adasia”.

Koncert nie odbyłby się bez bezinteresownej pomocy wielu uczniów, także z innych szkół i naszych absolwentów, którzy swoim talentem umilali wieczór. Po raz pierwszy mogliśmy posłuchać m.in. utworów zespołu Metallica, Elvisa Presley’a, Jennifer Lopez oraz wielu innych, których nie sposób wymienić…trzeba było to przeżyć.

Ostatnim niezbędnym elementem koncertu była publiczność, która jak zawsze dopisała. I to przybyłym gościom należą się wielkie podziękowania. Dzięki hojności Przytkowian udało się zebrać niebagatelną kwotę ponad 2200zł! Pieniądze zostały oficjalnie przekazane Gościowi Specjalnemu, babci małego Adasia Studnickiego i będą przeznaczone na operację rączek kilkumiesięcznego chłopca, która czeka go już niebawem…

Wszystkim, którzy charytatywnie pomogli w przygotowaniu imprezy, głównie poświęcając to, co najcenniejsze – swój czas i zaangażowanie – WIELKIE DZIĘKI, w imieniu rodziny Adasia przekazane na ręce organizatorów.

 

ZS w Przytkowicach Barbara Kawaler