Cech Rzemiosł Różnych z Kalwarii Zebrzydowskiej na 4 DESIGN DAYS w Katowicach

W dniach 16 – 19  lutego 2017 w Międzynarodowym Centrum Kongresowy w Katowicach odbyły się Targi  4 DESIGN DAYS w których uczestniczył Cech Rzemiosł Różnych wraz z  kilkoma  zrzeszonymi w Cechu zakładami rzemieślniczymi.

 

 

Na targach zaprezentował się polski przemysł meblowy, producenci akcesoriów meblowych  i wyposażenia wnętrz.  4 DESIGN DAYS to druga po Targach Poznańskich impreza branży meblowej w Polsce.

Przez 4 dni odbywały się prezentacje i dyskusje związane z designem, wzornictwem przemysłowym i aranżacją wnętrz. Przedstawiciele Cechu Rzemiosł Różnych uczestniczyli w  4 DESIGN DAYS  chcąc zaprezentować wyroby meblarskie  z naszego miasta promowali  Cech jako zrzeszenie producentów wykonujących najbardziej wyszukane zamówienia. Wszyscy zainteresowani, którzy przewinęli się przez stoiska kalwaryjskich rzemieślników  otrzymywali folder reklamujący kalwaryjskie rzemiosło.

Urząd Miasta przygotował dla Cechu materiały promocyjne poświęcone Kalwarii Zebrzydowskiej jako atrakcji turystycznej.

Rzemieślnicy przekonywali odwiedzających nasze stoiska cechowe, że do Kalwarii Zebrzydowskiej warto przyjechać nie tylko ze względu na możliwość zamówienia mebli ale przede wszystkim jako do miejsca pięknie położonego gdzie można aktywnie  spędzić czas.

 

(Cech Rzemiosł Różnych - meble.kalwaria.pl)