Nowy semestr Akademii Wcześniej Urodzonych - mamy plan

Znamy już dokładny plan drugiego semestru Akademii Wcześniej Urodzonych czyli Uniwersytetu Trzeciego Wieku.

 

Kalwaryjski Uniwersytet Trzeciego Wieku to wykłady, spotkania z podróżnikami, warsztaty, a także wspólne wyjazdy i spotkania integracyjne. Wykłady i spotkania UTW są otwarte i bezpłatne! Żeby zostać słuchaczem UTW wystarczy przyjść na spotkanie. Zapraszamy wszystkich,którzy chcą dalej pogłębiać swoją wiedzę są ciągle ciekawi świata, a ich sytuacja zawodowa sprawia, że mają już nieco więcej czasu! Każdy słuchacz otrzymuje wyjątkowy indeks.

 

Kto może być słuchaczem Kalwaryjskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku?

Wykłady i spotkania UTW są otwarte i bezpłatne! Skierowane są do osób, które zakończyły już swoją zawodową aktywność. Słuchaczem może jednak zostać każdy, bez względu na wiek, zawodowa aktywność nie jest przeszkodą.

 

Czy za UTW trzeba płacić?

Bycie słuchaczem UTW nic nie kosztuje! Nie ma żadnych składek ani wpisowego. Za wykłady i spotkania nie pobieramy żadnych opłat. Płatne są natomiast wyjazdy, ale nie są to wielkie kwoty.

 

Jak często odbywają się spotkania?

Zazwyczaj słuchacze spotykają się dwa razy w miesiącu, zawsze we wtorki.

 

Gdzie odbywają się spotkania?

Słuchacze UTW spotykają się w „Starym Kinie” przy ul. Mickiewicza 4 w Kalwarii Zebrzydowskiej.

 

Czy Kalwaryjski Uniwersytet Trzeciego Wieku to tylko wykłady?

UTW to wykłady, spotkania z podróżnikami, warsztaty, wystawy, koncerty, wycieczki, spotkania integracyjne.

 

Czy słuchacze dostają indeksy?

Wzorem dużych uczelni każdy ze słuchaczy otrzymuje indeks, w którym może gromadzić wpisy wykładowców. Dla słuchaczy, którzy zgromadzą największą ilość wpisów, przewidziane są niespodzianki.

 

Gdzie znajdę aktualny program?

Aktualny program Uniwersytetu znajdziecie Państwo na plakatach, na stronie internetowej ckstkalwaria.com w zakładce „Kalwaryjski Uniwersytet Trzeciego Wieku” oraz w „Wiadomościach Kalwaryjskich”.