Dzień Babci i Dziadka w przedszkolu w Podolanach

W zimowy miesiąc styczeń wpisane są takie dni, które wzbudzają ogromne emocje – to święto Babci i Dziadka. Dziadkowie to wielki skarb dla wnuków, oni czynią dzieciństwo udanym i szczęśliwym. Dla swych wnuków mają zawsze czas, umieją pocieszyć, są cierpliwi, zawsze lepiej rozumieją a przede wszystkim bezgranicznie kochają. Dla nich wnuczęta są radością życia.

Dlatego w podzięce za ich wielkie serce w dniu 28.01.2017r. w OSP Leńcze Seniorzy mogli podziwiać umiejętności swych wnuków uczęszczających do Publicznego Przedszkola w Podolanach, były wiersze, piosenki, tańce oraz inscenizację Jasełek " Tak! On jest Królem!".

Na początku uroczystości pani dyrektor Katarzyna Stołowska w imieniu własnym oraz dyrekcji ZS Nr 6 w Leńczach Stanisławy Czarniak oraz Grażyny Stawowy powitała zebranych Babcie i Dziadków oraz zaproszonych gości: burmistrza Miasta Kalwaria Augustyna Ormantego, ks.proboszcza Bohdana Ciołczyka, panie sołtys Jolantę Krzeszowską-Mirocha, Halinę Kaźmierczak oraz Krystynę Mirocha.

Następnie  mali artyści z dużym przejęciem i zaangażowaniem odtwarzali swoje role. W ten sposób mogli podziękować za trud włożony w ich wychowanie. Na koniec wszystkie wnuczęta obdarowały swoich bliskich własnoręcznie przygotowanymi upominkami. Goście ze wzruszeniem patrzyli na małych artystów i wielkimi brawami dziękowali za występy. Dopełnieniem uroczystego spotkania był słodki poczęstunek. Atmosfera była  podniosła i pełna radości. Święto Babci i Dziadka to dzień pełen uśmiechu, wzruszeń i radości.

Składamy serdeczne podziękowania strażakom OSP w Leńczach na czele z prezesem Panem Bartłomiejem Kowalskim za gościnę w remizie oraz miłą współpracę, a także wszystkim Rodzicom zaangażowanym w przygotowanie tej wspaniałej uroczystości.

 

Dyrekcja oraz wychowawczynie

Przedszkole Publiczne w Podolanach