Dzień Babci i Dziadka w ZS nr 8 w Stanisławiu Dolnym

W Zespole Szkół nr 8 w Stanisławiu Dolnym zapraszanie babć i dziadków na uroczystość z okazji ich święta jest tradycją na stałe wpisaną w repertuar imprez szkolnych. Święto Babci i Dziadka to dzień niezwykły, nie tylko dla dzieci, ale przede wszystkim dla Nich. To dzień pełen uśmiechów, wzruszeń, łez i radości. Na uroczystość w tym roku zostali zaproszeni również seniorzy z naszej miejscowości, nie mający już wnucząt w naszej szkole.

20 stycznia w nowej sali gimnastycznej odbyła się ta wspaniała impreza, na którą przybyło ponad 200 babć i dziadków.

Na wstępie Dyrektor Szkoły Marek Zięba przywitał wszystkich gości ciepłymi słowami, a następnie Burmistrz Miasta Kalwarii Zebrzydowskiej dr hab. inż. Augustyn Ormanty - zaproszony na tę uroczystość - złożył wszystkim przybyłym serdeczne życzenia.
W swojej pięknie udekorowanej nowej sali gimnastycznej każda klasa zaprezentowała słowno-muzyczną część artystyczną. Wszyscy obdarowali swoich ukochanych gości upominkami, przygotowanymi przede wszystkim własnoręcznie. Były to piękne laurki z życzeniami, serduszka z masy solnej, kubeczki ze słodkościami, pierniczki i wiele innych. Prezenciki otrzymali również seniorzy.

Babcie i dziadkowie byli bardzo zadowoleni i dumni ze swoich wnucząt. Spotkanie upłynęło w miłej i serdecznej atmosferze. Dzieci, poprzez wiersz, taniec, piosenkę, teatr i skecze, mogły wyrazić Kochanym Babciom i Dziadkom swoje uczucia za trud włożony w ich wychowanie.

Zapraszamy za rok!

ZS nr 8 w Stanisławiu Dolnym