Michałowianka Michałowice wygrała I Turniej Halowy o Puchar Miasta

Michałowianka Michałowice II wygrywa I Turniej Halowy o Puchar Miasta, najlepszą drużyną z gminy Kalwaria Zebrzydowska  okazała się Sosnowinaka Stanisław Dolny.

Turniej odbył się w niedziele 22  stycznia 2017r. w Hali sportowej  przy Zespole Szkół nr 1 w Kalwarii Zebrzydowskiej.

Wystąpiły  drużyny seniorów, przygotowujące się do rozgrywek wiosennych, o Puchar rywalizowały drużyny MKS Kalwarianka, Żarek Barwałd, Sosnowianka  Stanisław Dolny, Pogoń Bugaj a także: Michałowianka Michałowice i  Pcimianka Pcim

I miejsce zajęła Michałowianka II, która w Turnieju wygrała wszystkie spotkania, drugie miejsce zajęła Sosonowianka Stanisław Dolny, która otrzymała Puchar dla najlepszej drużyny z Gminy Kalwaria Zebrzydowska.

Turniej przebiegł w sportowej atmosferze,  nie brakowało też widowiskowych akcji i emocji, spotkania były okazją dla kibiców do zobaczenia swoich ulubionych drużyn przygotowujących się do rundy wiosennej.

Klasyfikacja końcowa Turnieju

  1. Michałowianka Michałowice II
  2. Sosonowianka Stanisław Dolny
  3. Michałowianka Michałowice I
  4. Żarek Barwałd Górny
  5. Pcimianka Pcim
  6. Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska I
  7. Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska II
  8. Pogoń Bugaj

 

Puchary najlepszym drużynom Turnieju wręczył Burmistrza Miasta Kalwaria Zebrzydowska Augustyn Ormanty, w towarzystwie Aleksandra Cimer - Honorowego Prezesa OZPN w Wadowicach.

I Turniej Halowy o Puchar Miasta odbył się w ramach Jubileuszu 400-lecia lokacji Kalwarii Zebrzydowskiej.

Organizatorzy  Turnieju:  GO PRO SPORT – organizacja Turnieju, Urząd Miasta w Kalwarii Zebrzydowskiej, Centrum Kultury Sportu i Turystyki w Kalwarii Zebrzydowskiej.