Nominacja Zuzanny Zajdy do tytułu Osobowość Roku 2016

Ma dopiero 15 lat, a o jej sukcesach i wygranych konkursach moglibyśmy pisać bardzo długo … teraz otrzymała nominację Kapituły Redakcji „Gazety Krakowskiej” do tytułu Osobowość Roku 2016 w kategorii „Kultura”, mowa tutaj o Zuzannie Zajda, uczennicy Szkoły Muzycznej I stopnia w Kalwarii Zebrzydowskiej.

Początek nowego roku to tradycyjnie czas podsumowań. "Gazeta Krakowska" chce nagrodzić osoby, które w 2016 r. wyróżniły się szczególnymi osiągnięciami w różnych dziedzinach. Po raz 25 przyznamy tytuły Człowieka Roku.

Redakcja pragnie również docenić postaci, które osiągnęły sukcesy i znacząco zasłużyły się dla swoich lokalnych społeczności. Zostaną im przyznane tytuły Osobowości Roku 2016. Tytuły Osobowość Roku przyznamy po raz pierwszy.

Głosowanie na kandydatów do tytułu Osobowości Roku 2016 rozpocznie się w piątek, 20 stycznia. Głosowanie potrwa do 10 lutego br. Laureaci w każdej z kategorii, w każdym mieście i powiecie, zdobędą tytuły Osobowości Roku 2016. Równocześnie Kapituła Konkursowa po raz 25. nominuje kandydatów, a następnie przyzna tytuły "Ludzi Roku".

Zuzanna Zajda dzięki swoim zasługom otrzymała nominację Kapituły Redakcji „Gazety Krakowskiej” do tytułu Osobowość Roku 2016 w kategorii „Kultura”. Mowa tutaj o Zuzannie Zajda  - uczennicy trzeciej klasy saksofonu Pana mgr Tomasza Skiby Szkoły Muzycznej I stopnia w Kalwarii Zebrzydowskiej.

Zuzanna Zajda zdobyła I miejsce, między innymi w:  XXV Konfrontacji Instrumentów Dętych w Oławie, IX Konkursie Instrumentów Dętych Drewnianych i Blaszanych w Radomiu, Konfrontacji Młodych Saksofonistów w Centrum Kultury w Łososinie Dolnej, IX Regionalnych Przesłuchaniach uczniów Klas Instrumentów Dętych Drewnianych i Blaszanych Szkół Muzycznych I stopnia Regionu Krakowskiego w Nowym Targu oraz XII Międzynarodowym Festiwalu Saksofonowym w Przeworsku.

Natomiast w zespole z Jakubem Pawlikowskim zdobyli II miejsce w III Ogólnopolskim Konkursie Zespołów Kameralnych oraz wyróżnienie podczas I Międzynarodowego Konkursu Zespołów Instrumentalnych i Kameralnych Szkól Muzycznych I i II stopnia  w Tymbarku. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Na Zuzannę Zajda głosujemy wysyłając SMS pod nr 72355 o treści OKK.122