Trzymamy kciuki i głosujemy na Agatę Serwin w finale „Szansy na Sukces”

Już w najbliższą niedzielę wielki finał "Szansy na sukces. Eurowizja Junior 2020". Wystąpi w niej  Agata Serwin z Przytkowic! Zachęcamy do oglądania finału i głosowania na Agatkę, już w tą niedzielę o 15:15 na antenie TVP 2!

Jak pamiętamy trzynastoletnia Agata Serwin z Przytkowic 13 września wygrała drugi odcinek „Szansa na sukces. Eurowizja Junior 2020”. W show przygotowanym przez Telewizję Polską występowało siedem uczestniczek. Jurorzy w składzie Cleo, Gromee i Michał Wiśniewski uznali, że właśnie najlepsza była Agata Serwin z Przytkowic.

A tak Agatka zachęca do oglądania - FILMIK

W niedzielę 27 września czeka nas finałowy odcinek, w którym dowiemy się, czy Agata będzie reprezentować Polskę w Eurowizji Junior (która będzie po raz drugi z rzędu odbywała się w Polsce). Przypomnijmy, ze przed rokiem do finału „Szansy na sukces” awansowała Gabrysia Katzer ze Stanisławia Dolnego.

Agata Serwin w czerwcu 2020 roku ukończyła Szkole Muzyczna I stopnia w Kalwarii Zebrzydowskiej z wyróżnieniem. Uczęszczała do klasy skrzypiec Pana dr Błażeja Kociubana.

Jest uczennicą  7 klasy szkoły podstawowej w Przytkowicach. Jej pasja jest śpiew, a także malarstwo. W 2019 roku wygrała konkurs TALENTY na etapie gminnym, co pozwoliło jej startować w konkursie TALENTY na etapie powiatowym. Tam została nominowana do reprezentowania powiatu na konkursie Talenty Małopolski, które niestety się nie odbyły z powodu pandemii.

W ubiegłym roku w duecie skrzypcowym z Franciszkiem Wolakiem zdobyła Grand Prix w XXVI Ogólnopolskim Bystrzyckim Konkursie Zespołów Kameralnych w Bystrzycy Kłodzkiej.

Już w najbliższą niedzielę odbędzie się na żywo finał specjalnej edycji Szansy Na Sukces Eurowizja Junior, więc WARTO włączyć telewizor o 15:15 na TVP2. Zachęcamy do oddawania głosów na Agatkę!

A tak Agatka zachęca do oglądania - FILMIK