Zapisy na zajęcia 2020/21

Jak co roku jesienią rozpoczynamy nowy sezon warsztatów, spotkań i treningów dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Wybierz zajęcia z szerokiej oferty, zgłoś się i rozwijaj swoje pasje z Centrum Kultury! Oferta zajęć jest bardzo bogata, a ceny za uczestnictwo atrakcyjne. Nabór  trwa do końca września br. Warunkiem uczestnictwa jest wypełnienie karty zgłoszeniowej i złożenie jej osobiście lub mailowo w Starym Kinie.

 

 

Centrum Kultury przygotowało na nowy sezon (październik 2020 – czerwiec 2021) program dla dzieci i młodzieży, dorosłych i seniorów. Zajęcia odbywają się regularnie i rozwijają różnego typu umiejętności, poszerzają wiedzę i poprawiają sprawność fizyczną. Udział w zajęciach jest płatny, ale opłaty są bardzo przystępne, dużo niższe niż w firmach komercyjnych.

Dzieci i młodzież: plastyka, taniec – jazz, taniec – migotki, taniec – hip-hop, zumba kids junior i zumba kids, balet, astronomia, warsztaty filmowe, Uniwersytet Dziecięcy, Klub Małego Podróżnika, warsztaty teatralne, ceramika, warsztaty animacyjno-logopedyczne, nauka śpiewu i gry na instrumentach, robotyka, warsztaty minecraft, programowanie.

Dorośli: tai-chi, joga, aerobik, tabata, BPU (brzuch-pośladki-uda), fitness dance, pilates, warsztaty fotograficzne, warsztaty teatralne, ceramika

Seniorzy: Uniwersytet Trzeciego Wieku (udział w zajęciach jest bezpłatny).

Szczegółowych informacji o zajęciach udzielają pracownicy Centrum Kultury w godzinach pracy biura. Cały program wraz z opisami, kosztami uczestnictwa i kartami zgłoszeniowymi został opublikowany na stronie internetowej www.ckstkalwaria.com.