Cała gmina trzyma kciuki za Gabrielę Katzer

Burmistrza Miasta Augustyna Ormantego odwiedził wyjątkowy gość Gabriela Katzer finalistka Szansy Na Sukces - Junior Eurovision Poland 2019, która w najbliższą niedzielę 29 września będzie walczyć o przepustkę do wielkiego finału czyli Eurowizji Junior 2019.  Występ Gabi będzie można zobaczyć w TVP2 o godz. 15:15.

Burmistrz pogratulował ostatniego genialnego występu, młodą wokalistkę  Burmistrz Miasta zapewnił, że w niedzielę będzie oglądał jej występ, trzymał kciuki i będzie wysyłał SMSy do czego zachęca też wszystkich mieszkańców Gminy Kalwaria Zebrzydowska. Gabriela otrzymała symboliczny czek od Burmistrza Miasta i drobne  upominki.

Przypomnijmy w  ostatnią  niedziele w programie „Szansa na sukces dla dzieci" wystąpiła Gabriela Katzer mieszkanka Stanisławia Dolnego, uczennica Szkoły Podstawowej im. Janusza Korczaka w Brodach, okazała się najlepsza i została trzecią finalistką Szansy Na Sukces - Junior Eurovision Poland 2019 !  Gościem specjalnym ostatniego odcinka był  zespół Zespół Papa D.

W czasie spotkania Gabriela podzieliła się też swoimi wrażeniami z występu w telewizji. Zdradziła, też że uczy się śpiewu, uczęszczając  do Szkoły Muzycznej Yamaha Wadowice. Towarzyszący jej Tata dodał, że otrzymane wsparcie od Burmistrza przeznaczą właśnie na naukę śpiewu.

W związku z wielkim sukcesem Roksany Węgiel w Mińsku, tegoroczna edycja imprezy odbędzie się w Polsce. Muzyczne show poprowadzą: Ida Nowakowska, Aleksander Sikora oraz Roksana Węgiel.

Konkurs Piosenki Eurowizji dla Dzieci 2019, odbędzie się 24 listopada w Gliwicach, o przepustkę do tego programu  już w najbliższą niedziele powalczy Gabriela Katzer, która będzie potrzebować wsparcia całej Gminy, można jej pomóc wysyłając SMSy w czasie trwania programu w niedzielę w TVP2 o godz. 15:15.

Już w najbliższą niedzielę odbędzie się na żywo finał specjalnej edycji Szansy Na Sukces Eurowizja Junior, więc WARTO włączyć telewizor o 15:15 na TVP2.