Andrzejki 2011

Centrum Kultury, Sportu i Turystyki w Kalwarii Zebrzydowskiej 25 listopada zorganizowało w budynku przy ul. Mickiewicza 4 tradycyjną zabawę andrzejkową.

czytaj dalej »

Wystawa w Bibliotece

Biblioteka Publiczna w Kalwarii Zebrzydowskiej zaprasza na wystawę "Stan Wojenny w Polsce 1981-1983"

czytaj dalej »

Trzy srebrne medale na Mistrzostwach Świata Psich Zaprzęgów!

Ekipa UKS „SOKOLIK” mieszczącego się przy Zespole Szkół nr 3 w Przytkowicach pod opieką Justyny Nowroth i Bartłomieja Chotowickiego odniosła nowy, wielki sukces. Tym razem na Mistrzostwach Świata Psich Zaprzęgów, które odbyły się 12-13 listopada 2011 r. w Niemczech.

czytaj dalej »

Zaproszenie dla uczniów i ich nauczycieli w ramach projektu „Spotkanie z Weissem”

Centrum Kultury, Sportu i Turystyki w Kalwarii Zebrzydowskiej, organizuje dla uczniów szkół i placówek oświatowych lekcje muzealne pt: „Aneri i Wojciech Weiss – ambasadorzy ziemi kalwaryjskiej”. Uczestnicy zapoznają się z sylwetkami tych wybitnych artystów, z ich twórczością oraz związkami rodziny Weissów z Kalwarią Zebrzydowską.

czytaj dalej »

„Nieprofesjonalni i obiektywy”

Twórcy Nieprofesjonalni zrzeszeni przy Towarzystwie Przyjaciół Kalwarii Zebrzydowskiej zorganizowali wystawę fotografii pt. „Nieprofesjonalni i obiektywy”. Wystawę można oglądać do 25 listopada w Centrum kultury, Sportu i Turystyki w Kalwarii Zebrzydowskiej, ul. Broniewskiego 3, od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 – 18:00.

czytaj dalej »

Strona 11 z 12