XIX Letni Festiwal Muzyczny

Serdecznie zapraszamy na trzeci koncert XIX Letniego Festiwalu Muzycznego, który odbędzie się 4 lipca 2014 r. o godz. 20:00 w Bazylice Mniejszej M.B. Anielskiej w Kalwarii Zebrzydowskiej. Wstęp wolny.

czytaj dalej »

XIX Letni Festiwal Muzyczny

Serdecznie zapraszamy na drugi koncert XIX Letniego Festiwalu Muzycznego, który odbędzie się 27 czerwca 2014 r. o godz. 20:00 w Bazylice Mniejszej M.B. Anielskiej w Kalwarii Zebrzydowskiej. Wstęp wolny.

czytaj dalej »

Wizyta gości z IPA Kopenhaga w Kalwarii Zebrzydowskiej

Już po raz kolejny IPA Kalwaria Zebrzydowska przyjmuje zagranicznych gości i zmienia ich wyobrażenie oraz mity o Polsce i Polakach. Tym razem w dniach 25-29 maja 2014 gościła siedmioosobową grupę z Danii.

czytaj dalej »

XIX Letni Festiwal Muzyczny

Zapraszamy wszystkich miłośników muzyki na XIX Letni Festiwal Muzyczny, którego koncerty odbywać się będą od 14 czerwca do 1 sierpnia 2014 r. Wstęp wolny.

czytaj dalej »

Kapliczki, krzyże i figury przydrożne Ziemi Kalwaryjskiej

Zapraszamy na promocję projektu "Kapliczki, krzyże i figury przydrożne Ziemi Kalwaryjskiej", która odbędzie na się na kalwaryjskim Rynku 14 czerwca 2014 r o godz. 16:30. W programie zaplanowano prezentację katalogu, wystawę zdjęć i koncert Miejskiej Orkiestry Dętej w Kalwarii Zebrzydowskiej.

czytaj dalej »

Strona 2 z 12