XVIII Letni Festiwal Muzyczny

Zapraszamy na ostatni koncert w ramach XVIII Letniego Festiwalu Muzycznego w Kalwarii Zebrzydowskiej, który odbędzie się 9 sierpnia 2013 r. o godz. 20:00 w Bazylice Mniejszej M.B. Anielskiej w Kalwarii Zebrzydowskiej. Wystąpią: Philippa Hyde - sopran, Paul Esswood - kontratenor, Anna Wiktoria Swoboda - lutnia, Wacław Golonka - organy.

czytaj dalej »

XVIII Letni Festiwal Muzyczny

Zapraszamy na kolejny koncert w ramach XVIII Letniego Festiwalu Muzycznego w Kalwarii Zebrzydowskiej, który odbędzie się 2 sierpnia 2013 r. o godz. 19:00 w Kościele p.w. Wniebowzięcia NMP w Brodach (Grobek). Wystąpią Dariusz Bąkowski-Kois na organach i Zespół Wokalny SINGET.

 

czytaj dalej »

XVIII Letni Festiwal Muzyczny

Zapraszamy na kolejny koncert w ramach XVIII Letniego Festiwalu Muzycznego w Kalwarii Zebrzydowskiej, który odbędzie się 19 lipca 2013 r. o godz. 18:00 w Pustelni św. Magdaleny w Kalwarii Zebrzydowskiej. Wystąpią Katarzyna Wiwer (sopran) oraz Henryk Kasperczak (lutnia).

czytaj dalej »

XVIII Letni Festiwal Muzyczny

Zapraszamy na kolejny koncert w ramach XVIII Letniego Festiwalu Muzycznego w Kalwarii Zebrzydowskiej, który odbędzie się 12 lipca 2013 r. o godz. 20:00 w Bazylice Mniejszej M.B. Anielskiej w Kalwarii Zebrzydowskiej. Wystąpią: Mirosława Semeniuk-Podraza - organistka oraz OCTAVA ensemble pod kierownictwem artystycznym Zygmunta Magiery.

 

czytaj dalej »

Strona 5 z 12