Szlakiem Fundatorów Kalwarii

Kolejne znaczące wydarzenie zagościło na kalwaryjskim rynku. W samo południe 15 grudnia br. Burmistrz Miasta – Zbigniew Stradomski dokonał otwarcia wystawy pt. „Szlakiem Fundatorów Kalwarii – Panowie wielkiego serca i hojnej ręki”.

czytaj dalej »

Goście z Rosji

W dniu 10 grudnia 2013 r. z wizytą do Urzędu Miasta Kalwarii Zebrzydowskiej przybyła delegacja deputowanych Rady Federacji Rosyjskiej oraz samorządowców obwodu kirowskiego. Nasi goście przybyli do Polski na zaproszenie Senatu Rzeczypospolitej Polskiej.

czytaj dalej »

Szpadziści z Kalwarii podbili Bratysławę

Niedawno informowaliśmy o sukcesach zawodników Klubu Szermierzy Grass-Hopper Kalwaria w tym również ich zagranicznych występach. Przypomnijmy, że bez kompleksów walczyli w silnie obsadzonych zawodach w Chmielnickim na Ukrainie a wcześniej świetnie wypadli walcząc w Berlinie.

czytaj dalej »

SP w Zarzycach Wielkich bierze udział w Konkursie Szopek Krakowskich

Uczniowie naszej szkoły od połowy września w ramach zajęć koła artystycznego wykonują szopki bożonarodzeniowe, aby w pierwszy czwartek grudnia na Rynku Głównym w Krakowie przystąpić do słynnego Konkursu Szopek Krakowskich, organizowanego przez Muzeum Historyczne.

czytaj dalej »

"Szlakiem Fundatorów Kalwarii"

Urząd Miasta Kalwarii Zebrzydowskiej i Centrum Kultury, Sportu i Turystyki w Kalwarii Zebrzydowskiej zapraszają na otwarcie wystawy "Szlakiem Fundatorów Kalwarii", które odbędzie się 15 grudnia 2013 r. o godz. 12:00 na kalwaryjskim rynku.

 

czytaj dalej »

Strona 4 z 12