IV Jarmark Wielkanocny

Burmistrz Miasta zaprasza na IV Jarmark Wielkanocny, który odbędzie się na kalwaryjskim Rynku w dniu 12 kwietnia 2014 r. (sobota) w godzinach 9:00-15:00.

czytaj dalej »

Spotkanie z Jerzym Trelą

Centrum Kultury, Sportu i Turystyki w Kalwarii Zebrzydowskiej zaprasza na otwarcie wystawy fotografii „Jerzy Trela. Moje bycie w sztuce” oraz na spotkanie z aktorem.

czytaj dalej »

II Puchar Miasta Kalwarii Zebrzydowskiej w Szpadzie

W miniony weekend, 15 – 16 lutego 2014r. w Kalwarii Zebrzydowskiej odbył się ogólnopolski Turniej Szermierczy „II Puchar Miasta Kalwarii Zebrzydowskiej” w szpadzie sportowej. Rozgrywany po raz drugi w Kalwarii turniej, tym razem miał również międzynarodowy charakter za sprawą zawodników przybyłych z Ukrainy i ze Słowacji.

czytaj dalej »

Puchar dla uczennic z kalwaryjskiego ZSiPO

Uczennice Zespołu Szkół i Placówek Oświatowych w Kalwarii Zebrzydowskiej zdobyły Mistrzostwo Powiatu Wadowickiego w koszykówce dziewcząt, zwyciężając w powiatowym finale licealiady, rozegranym 24 stycznia 2014 r. w I Liceum Ogólnokształcącym im. M. Wadowity w Wadowicach.

czytaj dalej »

O Złoty But

XVII Międzynarodowe Wyścigi Psich Zaprzęgów „O Złoty But” organizowane przez Uczniowski Klub Sportowy „SOKOLIK” Przytkowice pod patronatem Burmistrza Miasta Kalwarii Zebrzydowskiej zostały rozstrzygnięte w miniony weekend.

czytaj dalej »

Strona 3 z 12