Promocja

Gminne talenty

Wzorem lat ubiegłych w Kalwarii Zebrzydowskiej odbyły się eliminacje do Festiwalu Artystycznego „Talenty”. Tegoroczna edycja, już po raz XI, odbyła się w dniach 26-28 października w kalwaryjskim Centrum Kultury, Sportu i Turystyki.

czytaj dalej »

Nasi wśród sołtysów Małopolski

Sołtysi i Przewodniczący Rad Osiedlowych wraz z zastępcą burmistrza Halina Cimer reprezentowali społeczność miasta i gminy Kalwaria Zebrzydowska w uroczystości rozstrzygnięcia konkursu Najlepszego Sołtysa Województwa Małopolskiego AD 2010, która odbyła się w Woli Filipowskiej - Gmina Krzeszowice.

czytaj dalej »

Nadzwyczajny „Pociąg Papieski”

21 października br. w godzinach 11:30-15:00 w Kalwarii Zebrzydowskiej (Klasztor OO Bernardynów) odbyły się centralne uroczystości w ramach projektu „Młodzież pamięta” realizowanego we współpracy z Urzędem Miasta Krakowa.

czytaj dalej »

VIII Jesienny Rajd Przyjaciół Kalwarii

W sobotę 15 października 2011 r. na metę rajdu na stadion „Kalwarianka” przybyło około 100 uczestników tegorocznej imprezy turystycznej. Pogoda dopisała, nie padało, chociaż trochę było zimno. Rajd jak co roku zorganizowało Towarzystwo Przyjaciół Kalwarii Zebrzydowskiej przy współpracy Trzeciej Drużyny Harcerskiej „ Badyle” z Kalwarii Zebrzydowskiej.

czytaj dalej »

Jest sukces!

Nasi uczniowie, byli absolwenci, klubowicze 14,15,16 pażdziernika 2011r. pod opieką nauczycieli Zespołu Szkół nr 3 w Przytkowicach (p. Justyna Nowroth, p. Bartłomiej Chotowicki) wzięli udział w Mistrzostwach Europy w Canicrossie i Bikejouringu.

czytaj dalej »

Gminny Dzień Edukacji Narodowej

Samorząd Miasta i Gminy Kalwarii Zebrzydowskiej składa podziękowanie nauczycielom, a także wszystkim pracownikom szkół zaangażowanym w wychowanie i edukację dzieci i młodzieży

czytaj dalej »

Niezwykły koncert w Kalwarii

8 października Sali Widowiskowej CKSiT zaprezentowała się Krakowska Orkiestra Kameralna Państwowej Szkoły Muzycznej II st. im. W. Żeleńskiego

czytaj dalej »

„Co nowego?”

Twórcy Nieprofesjonalni zrzeszeni przy Towarzystwie Przyjaciół Kalwarii Zebrzydowskiej zaprezentowali swój dorobek na wystawie pt. „Co nowego?”, otwartej w Centrum Kultury, Sportu i Turystyki w Kalwarii Zebrzydowskiej.

czytaj dalej »

Pielgrzymka Rzemieślników

4 września 2011r. miała miejsce VI Pielgrzymka Rzemiosła Małopolski do Sanktuarium w Kalwarii Zebrzydowskiej, której współorganizatorami byli Cech Rzemiosł Różnych z Kalwarii Zebrzydowskiej oraz Małopolska Izba Rzemiosła i Przedsiębiorczości z Krakowa

czytaj dalej »

Cepeliada

W dniach 19 - 28 sierpnia 2011 na Rynku w Krakowie miały miejsce XXXV Jubileuszowe Międzynarodowe Targi Sztuki Ludowej

czytaj dalej »

Strona 6 z 6