Wydarzenia - Urząd Miasta Kalwarii Zebrzydowskiej

Dzień Patrona w Stanisławiu Dolnym

Zespół Szkół nr 8 w Stanisławiu Dolnym zaprasza na obchody Dnia Patrona, które odbędą się 22 października 2014 r. o godzinie 9:00.

czytaj dalej »

Alicja w Krainie Czarów

Centrum Kultury zaprasza wszystkich najmłodszych na spektakl "Alicja w Krainie Czarów" w wykonaniu grupy teatralnej Teatron. 15.11.2014 r. o godz. 10:00 Sala Widowiskowa, ul. Broniewskiego 3. Wstęp wolny! Zapisy do 12 listopada w CKSiT.

czytaj dalej »

Spotkanie z Tadeuszem Szybowskim

Centrum Kultury, Sportu i Turystyki w Kalwarii Zebrzydowskiej zaprasza 21.10.2014 r. o godz. 17:00 na spotkanie z Tadeuszem Szybowskim w ,,Starym Kinie” ul. Mickiewicza 4. Wstęp wolny!

czytaj dalej »

Ogólnopolski turniej tańca towarzyskiego

19 października w hali sportowej przy Zespole Szkół nr 1 w Kalwarii Zebrzydowskiej odbędzie się ogólnopolski turniej tańca towarzyskiego "Professional Dance 2014" o puchar Burmistrza Miasta Kalwarii Zebrzydowskiej. Zapraszamy!

czytaj dalej »

Wielki jubileusz i otwarcie hali sportowej

Zapraszamy na uroczyste obchody jubileuszu 50-lecia szkoły oraz otwarcie hali sportowej w Kalwarii Zebrzydowskiej. Uroczystości odbędą się w dniach 17-19 października 2014 r

czytaj dalej »

Droga do sukcesu prowadzi ścieżkami nauki

Święto Komisji Edukacji Narodowej tego roku w Gminie Kalwaria Zebrzydowska obchodzone było w Przytkowicach dnia 10 października. Piękną oprawę artystyczną przygotowała społeczność Zespołu Szkół nr 3 z Przytkowic.

czytaj dalej »

Odblaskowa szkoła

7 października 2014 r. w ramach akcji "Odblaskowa szkoła" w Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Kalwarii Zebrzydowskiej został zorganizowany happening.

czytaj dalej »

Owocne spotkania Klubu Lokalnych Przedsiębiorców

,,Porozumienie na rzecz promocji przedsiębiorczości w Gminie Kalwaria Zebrzydowska’’ było głównym tematem spotkania Klubu Lokalnych Przedsiębiorców, które miało miejsce 7 października 2014 r. w Starym Kinie’’.

czytaj dalej »

Spotkanie z policjantem

W ramach małopolskiego konkursu pod hasłem „Odblaskowa Szkoła” 30 września 2014 r. do Zespołu Szkół nr 7 w Barwałdzie Średnim przyjechał policjant z Wydziału Ruchu Drogowego z Wadowic, sierż. sztab. Arkadiusz Pytel.

czytaj dalej »

Spotkanie z poezją, malarstwem i historią

We wtorek, 30 września 2014 w Bibliotece Publicznej w Kalwarii Zebrzydowskiej odbyło się spotkanie autorskie Janiny Pieniążek „Jagody” – poetki i malarki.

czytaj dalej »

Narodowe czytanie trylogii w Barwałdzie Górnym

Dwa lata temu prezydent Rzeczypospolitej - pan Bronisław Komorowski, zainicjował akcję wspólnego czytania najwybitniejszych dzieł polskiej literatury. Rozpoczęto od „Pana Tadeusza” Adama Mickiewicza, zaś podczas drugiej odsłony pojawiły się utwory Aleksandra Fredry.

czytaj dalej »

Plac rekreacyjny już otwarty

28 września 2014 r. o godz. 13:00 odbyło sie oficjalne otwarcie Placu Rekreacyjnego przy ul. Jagiellońskiej w Kalwarii Zebrzydowskiej.

czytaj dalej »

Wizyta warszawskiej młodzieży

W dniu 26 września 2014 r. w Urzędzie Miasta Kalwarii Zebrzydowskiej gościliśmy grupę młodzieży z Zespołu Szkół Społecznych STO im. P. Jasienicy z Warszawy.

czytaj dalej »

Był taki czas...

27 września 2014 r. w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Stanisławiu Dolnym odbyły się gminne obchody 75. rocznicy powstania Polskiego Państwa Podziemnego.

czytaj dalej »

Otwarcie placu rekreacyjnego

Zapraszamy na otwarcie placu rekreacyjnego przy ul. Jagiellońskiej, które odbędzie się 28 września 2014 r. W programie m.in. kawa, poczęstunek, pokazy symulatora zderzeń i sprzętu żandarmerii wojskowej.  

czytaj dalej »

Strona 129 z 148