Nabory na stanowiska urzędnicze

Ogłoszenie o naborze

Dyrektor Ośrodka Administracyjnego Szkół Samorządowych w Kalwarii Zebrzydowskiej ogłasza nabór na wolne stanowisko urzędnicze głównego księgowego. Dokumenty aplikacyjne należy składać w terminie do dnia 29.06.2020 r.

czytaj dalej »

Nabór na stanowisko pracownika socjalnego

Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Kalwarii Zebrzydowskiej ogłasza nabór na stanowisko pracownika socjalnego na zastępstwo - umowa o pracę w wymiarze 1 etatu. Wymagane dokumenty aplikacyjne należy składać w terminie do 12 czerwca 2020r. do godziny 12.00.

czytaj dalej »

Ogłoszenie o naborze

Dyrektor Biblioteki Publicznej im. Stanisława Wyspiańskiego w Kalwarii Zebrzydowskiej ogłasza nabór na wolne stanowisko pracy – bibliotekarz. Wymagane dokumenty aplikacyjne należy składać w terminie do dnia 29-05-2020 r. do godz. 13.00.

czytaj dalej »

Ogłoszenie o naborze

Dyrektor Ośrodka Administracyjnego Szkół Samorządowych w Kalwarii Zebrzydowskiej ogłasza nabór na stanowisko głównego księgowego. Dokumenty aplikacyjne należy składać w terminie do 15.05.2020 r.

czytaj dalej »

Ogłoszenie o naborze

Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Kalwarii Zebrzydowskiej ogłasza nabór na stanowisko głównego księgowego – umowa o pracę 1 etat.

czytaj dalej »

Strona 1 z 25