Ogłoszenia

Apel Miejskiego Zakładu Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o.

W związku z utrzymującymi się wysokimi temperaturami powietrza i bardzo dużymi poborami wody z miejskiej sieci wodociągowej Miejski Zakład Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. zwraca się do swoich odbiorców z apelem o racjonalne i oszczędne gospodarowanie wodą pitną. W dniach od 1 do 5 lipca br średnie dobowe zużycie wody w naszej gminie wzrosło dwukrotnie.

czytaj dalej »

"SOŁECTW@ w sieci"

W tym miesiącu wystartowała III edycja ogólnopolskiego konkursu na najlepszą, wiejską stronę internetową „SOŁECTW@ w sieci”.

czytaj dalej »

Informacja o utrudnieniach drogowych na ul. 3 Maja

Urząd Miasta Kalwarii Zebrzydowskiej uprzejmie informuje, że od dnia 23 czerwca 2015 r. rozpoczynają się prace związane z zagospodarowaniem ul. 3 Maja w Kalwarii Zebrzydowskiej. Za utrudnienia związane z realizacją zadania przepraszamy.

czytaj dalej »

Prezentacje nowoczesnych kotłów na paliwa stałe i gazowe, ogniw fotowoltaicznych i wiatraków

Burmistrz Miasta Kalwarii Zebrzydowskiej uprzejmie informuje, iż podczas organizowanych Dni Kalwarii Zebrzydowskiej, w dniu 27 czerwca (sobota) od godz. 12:00 w Rynku, koło postoju taksówek oraz na parkingu gminnym koło GS ”Samopomoc Chłopska” w Kalwarii Zebrzydowskiej planowana jest prezentacja kotłów.

czytaj dalej »

"Europa to My"

Chcesz wygrać europejską podróż marzeń, fantastyczny koncert i promocję telewizyjną dla Twojej miejscowości? Weź udział w konkursie „Europa to My” i pokaż, jak zmienia się Twoja okolica!

czytaj dalej »

Strona 80 z 80