Ogłoszenia

Małopolska - tu wszystko się zaczęło

Instytut Dialogu Międzykulturowego im. Jana Pawła II w Krakowie zrealizował multimedialny projekt "Małopolska – tu wszystko się zaczęło". Inicjatywa objęta została honorowym patronatem metropolity krakowskiego, kard. Stanisława Dziwisza.

czytaj dalej »

Niepełnosprawni aktywni na rynku pracy

Stowarzyszenie Wspierania Inicjatyw Lokalnych i Regionalnych eMagra ogłasza rekrutację do projektu „Niepełnosprawni aktywni na rynku pracy”.

czytaj dalej »

Zaproszenie do udziału w projekcie "Siła Kompetencji"

Instytut Turystyki w Krakowie Sp. z o. o. wraz z Partnerem, zaprasza do udziału w projekcie Siła kompetencji realizowanego w ramach Podziałania 8.4.2 Adaptacja do zmian, współfinansowanego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020.

czytaj dalej »

Budżet Obywatelski Województwa Małopolskiego

W związku z zakwalifikowaniem się zadań z naszego regionu w ramach Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego zwracamy się z prośbą o zaangażowanie w głosowanie na projekty:

czytaj dalej »

"Gościniec 4 żywiołów" zaprasza do głosowania na projekty w ramach Budżetu Obywatelskiego

Znana jest już lista zdań, które przeszły pozytywnie ocenę formalno-merytoryczną i zostały dopuszczone do głosowania w ramach I edycji Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego. Wśród pozytywnie ocenionych zadań znalazły się dwa projekty złożone przez Stowarzyszenie "Gościniec 4 żywiołów" z Lanckorony - projekt subregionalny pt. Zachodnia Małopolska - lubię to oraz projekt powiatowy pt. "Dla każdego coś dobrego w Małopolsce Zachodniej" - integracja i edukacja mieszkańców powiatu wadowickiego. O tym, które z projektów zostaną zrealizowane, zdecydują sami mieszkańcy Małopolski.

czytaj dalej »

Strona 79 z 98