Ogłoszenia

Nieodpłatna pomoc prawna

Od 1.01.2016 r. na terenie Powiatu Wadowickiego działają 3 punkty nieodpłatnej pomocy prawnej prowadzonych odpowiednio w: Wadowicach, Andrychowie i Kalwarii Zebrzydowskiej. Najbliższy Punkt Pomocy Prawnej w Kalwarii Zebrzydowskiej (ul. Jana Pawła II 7)   pozostaje czynny od poniedziałku do piątku

czytaj dalej »

Masz ciekawy pomysł do realizacji, chcesz uzyskać dofinansowanie? skorzystaj ze środków z UE!

Pierwsze nabory wniosków planowane są już w październiku 2016 r. LGD „Gościniec 4 żywiołów” rozpoczął wdrażanie Strategii Rozwoju Lokalnego Kierowanego przez Społeczność na lata 2014-2020 dla obszaru gmin Lanckorona, Stryszów, Mucharz oraz Kalwaria Zebrzydowska. Fundusze na realizację LSR zostały pozyskane w ramach PROW na lata 2014-2020.

czytaj dalej »

Znaleziono kota

W dniu 26 sierpnia na ul. Weissa w Kalwarii Zebrzydowskiej znaleziono dużego kocura długowłosego. Kot prawdopodobnie rasowy, maści biało-złotej, utyka na przednią łapę. Obecnie poszukiwana jest osoba, która zaopiekuje się zwierzęciem.

czytaj dalej »

Projekt aktywizujący zawodowo dla osób niepełnosprawnych do 29 r.ż.

czytaj dalej »

Obwieszczenie o podaniu do publicznej wiadomości informacji o wydaniu decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach przedsięwzięcia

Dotyczy "Przebudowy drogi powiatowej nr 1786K Przytkowice - Leńcze - Wola Radziszowska od drogi wojewódzkiej nr 953 w kierunku m. Leńcze na długości ok. 1,2 km"

czytaj dalej »

Strona 74 z 99