Wydarzenia

Mikołajki dla dzieci

Burmistrz Miasta Kalwarii Zebrzydowskiej zaprasza dzieci na Mikołajki w "Starym Kinie", które odbędą się 5 grudnia w godz. 16:00-18:00.

czytaj dalej »

Kalwaryjskie Jingle Bells

Stowarzyszenie Kalwaria ART zaprasza na tegoroczne mikołajkowe wydarzenie, którym będzie koncert (nie)świąteczny zespołu "Terra Artis" oraz zabawy dla dzieci.

czytaj dalej »

Dyskusja na temat BDI

W dniu 27 listopada br., Burmistrz Miasta Kalwarii Zebrzydowskiej uczestniczył w posiedzeniu Zespołu Oceny Przedsięwzięć Inwestycyjnych, które dotyczyło rozwiązań projektowych przedstawionych w Studium Techniczno-Ekonomiczno-Środowiskowym - Etap II, stanowiącym część dokumentacji projektowej dla zadania pn. Budowa Beskidzkiej Drogi Integracyjnej.

czytaj dalej »

Wieczór z poezją

Wieczór autorski lokalnego poety z Brodów - Pana Jarosława Szczęsnego - zorganizowany przez CKSiT w budynku Starego Kina zgromadził liczne grono sympatyków poezji. Dużą atrakcją tego spotkania był koncert gry na gongach i misach tybetańskich w wykonaniu Jolanty Wieteskiej.

czytaj dalej »

Po I Halowych Mistrzostwach Amatorskiej Ligi Tenisa

Za nami pierwsza edycja Amatorskiego Halowego Turnieju Tenisa Ziemnego, który odbywał się 23-24 listopada br. Mecze rozgrywane były w hali Zespołu Szkół i Placówek Oświatowych im. M. Kopernika w Kalwarii Zebrzydowskiej.

czytaj dalej »

Strona 373 z 386