Wydarzenia

Zielona Szkoła z ZS nr 7 w Barwałdzie Średnim

W dniach 6-15 maja 2014 r. młodzież z klas V, VI i I gimnazjum z Zespołu Szkół nr 7 w Barwałdzie Średnim korzystała z zalet niekonwencjonalnych, ale jakże atrakcyjnych i efektywnych metod i form nauczania, jakie daje udział w „Zielonej Szkole”.

czytaj dalej »

XVII Dni Papieskie - dzień drugi

Już drugi dzień za nami. Od samego rana dzieci w kategoriach od przedszkola aż do szkół ponadgimnazjalnych wzięły udział w Przeglądzie Pieśni Religijnej. 330 uczestników, w 10 kategoriach, miało okazje zaprezentować swoje talenty i umiejętności.

czytaj dalej »

Inauguracja XVII Dni Papieskich

Pierwszy dzień XVII Dni Papieskich za nami. Nasze obchody zainaugurowaliśmy Uroczystą Eucharystią o godzinie 11.00 pod przewodnictwem ks. Dziekana Wiesława Cygana. Również pod czas tej celebracji przeżywaliśmy przekazanie Symboli Światowych Dni Młodzieży dla naszej parafii.

czytaj dalej »

Uroczysta Sesja Rady Miejskiej w Kalwarii Zebrzydowskiej

W dniu 15 maja 2014 roku odbyła się Uroczysta Sesja Rady Miejskiej w Kalwarii Zebrzydowskiej poświęcona uczczeniu kanonizacji Jana Pawła II, Honorowego Obywatela Kalwarii Zebrzydowskiej.

czytaj dalej »

XVII Dni Papieskie

W niedzielę 18 maja obchodzimy 94. rocznicę urodzin św. Jana Pawła II. Wydarzenie to jest okazją do zainaugurowania XVII Dni Papieskich w Kalwarii Zebrzydowskiej, które rozpoczną się mszą świętą w kościele parafialnym p.w. św Józefa oraz Piłkarską Majówką.

czytaj dalej »

Strona 339 z 375