Wydarzenia

XVII Dni Papieskie - dzień czwarty

Już od samego rana w Sali widowiskowej Centrum Kultury, Sportu i Turystyki w Kalwarii Zebrzydowskiej rozlegał się dźwięk przeróżnych instrumentów, począwszy od tych smyczkowych, poprzez dęte, klawiszowe aż po perkusyjne.

czytaj dalej »

Przegląd Poezji Religijnej Recytowanej

„W małym mieście – Wadowicach, gdzie korony drzew tną chmury, mieszkał Karol – Lolkiem zwany, który bardzo kochał góry…” – tymi słowami dzieci ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-wychowawczego rozpoczęły Przegląd Poezji Religijnej Recytowanej podczas XVII Dni Papieskich.

czytaj dalej »

Stronianie - koncert ludowy

Stowarzyszenie „Gościniec 4 żywiołów” zaprasza na cykl koncertów organizowanych w ramach projektu "Warsztaty i imprezy edukacyjno-kulturalne. Lanckorońskie dziedzictwo i lanckorońskie inspiracje światem". Pierwszy koncert już w niedzielę 25 maja, o godz. 17:00, a na scenie wystąpią Stronianie.

czytaj dalej »

Dzień Dziecka i Bieguś Kalwaryjski

W niedzielę 1 czerwca 2014 r. zapraszamy na Dzień Dziecka i kolejną edycję Biegusia Kalwaryjskiego.W programie moc atrakcji dla dzieci. Wstęp wolny.

czytaj dalej »

Dworcowe spotkania z poezją

Centrum Kultury Sportu i Turystyki zaprasza wszystkich pasjonatów poezji na dworzec autobusowy w Kalwarii Zebrzydowskiej, gdzie 3 czerwca 2014 r. o godz. 17:00 będzie można usłyszeć poezję Jarosława Szczęsnego Binkowskiego i piosenki Marka Grechuty.

czytaj dalej »

Strona 338 z 375