Wydarzenia

XVII Dni Papieskie - Piłkarska Niedziela

Dzisiejsze słoneczne i upalne popołudnie spędziliśmy na orliku. O godzinie 13.00 wszystkie 6 drużyn Żaków – uczniowie klas I-II stawili się na Turnieju Piłki Nożnej, aby w dwóch grupach rozegrać mecze i powalczyć o Puchar Księdza Proboszcza.

czytaj dalej »

XVII Dni Papieskie - dzień szósty

W piątkowy wieczór spotkaliśmy się na wspólnej drodze krzyżowej. Punktualnie o godzinie 20.00 pod przewodnictwem ks.dk. Tomasza Jarosza wyruszyliśmy spod kaplicy Piłata, aby ze świecami i pochodniami w ręku wędrować za krzyżem po Kalwaryjskich Dróżkach, tak bardzo umiłowanych przez św. Jana Pawła II.

czytaj dalej »

Good Day

Serdecznie zapraszamy do udziału w akcji "Good Day", która odbędzie się 7 czerwca 2014 r. na stadionie MKS "Kalwarianka". Celem akcji jest zbiórka pieniędzy na rehabilitację małej Kasi Pulchny, która urodziła się z uszkodzeniem splotu ramiennego.

czytaj dalej »

"Klub Kawalerów"

Szkolne Koło Teatralne "Carpe Diem", działające przy ZSiPO im M. Kopernika w Kalwarii Zebrzydowskiej, zaprasza na spektakl "Klub Kawalerów", który odbędzie się 7 i 8 czerwca 2014 r. o godz. 17:00 w sali widowiskowej CKSiT.

czytaj dalej »

Harcerski Rajd Papieski

To już kolejny dzień za nami. Dzisiaj odbył się Zlot Turystów – tzw. „Rajd Papieski” pod hasłem naszych XVII Dni Papieskich „Nie bójcie się być świętymi”. Punktualnie wszystkie 17 grup ze szkół z Kalwarii i okolic, w 3 kategoriach wiekowych

czytaj dalej »

Strona 337 z 375