Wydarzenia

Kalwaria Zebrzydowska na trasie rajdu Poznaj Małopolskę na 2oo!

Malownicze widoki, zamki, wzniesienia, konkursy z nagrodami i przejazd przez najpiękniejsze miejscowości – to tylko część atrakcji, które już niedługo czekają małopolskich motocyklistów. 27 września, spod krakowskiego salonu RingRoad Yamaha wyjadą setki motocykli, by wspólnie przemierzyć tajemniczą trasę przez Małopolskę.

czytaj dalej »

Dożynki

Przeor Konwentu Bonifratrów w Zebrzydowicach oraz Burmistrz Miasta Kalwarii Zebrzydowskiej zapraszają na Gminne Dożynkowe Spotkanie Integracyjne, które odbędzie się 4 września 2014 r. o godzinie 11:00 w Zebrzydowicach.

czytaj dalej »

IPA Kalwaria Zebrzydowska na słynnym torze Hungaroring

Członkowie IPA Kalwaria Zebrzydowska w dniach 25-27 lipca 2014 roku przebywali z rewizytą u zaprzyjaźnionych kolegów z IPA Węgry.

czytaj dalej »

XVI Pielgrzymka Konna i Zaprzęgów Konnych

W dniach od 22 do 24 sierpnia odbędzie się 16. Pielgrzymka Konna i Zaprzęgów Konnych dla uczczenia pamięci pamięci bohaterskich żołnierzy, poległych w kampanii wrześniowej w 1939.

czytaj dalej »

Nabór na obóz szkoleniowy dla młodzieży przedłużony do 3 września

Można połączyć przyjemne z pożytecznym. W Kalwarii Zebrzydowskiej samorząd organizuje obóz dla młodzieży, podczas którego uczestnicy poznają tajniki organizowania imprez, a także nauczą się udzielania pierwszej pomocy. Obóz jest bezpłatny, płaci Unia Europejska.

czytaj dalej »

Strona 337 z 388