Wydarzenia

Młodzi strażacy z Przytkowic czwartą drużyną w Polsce

Pływanie, bieganie, obsługa sprzętu strażackiego. Młodzi strażacy z całego kraju rywalizowali w zawodach sportowo-pożarniczych, w których wielki sukces osiągnęli chłopcy z Przytkowic. Dzięki organizowaniu takich mistrzostw jesteśmy spokojni, że nigdy nie zabraknie u nas dobrych strażaków.

czytaj dalej »

Paczka rozpoczęła rekrutację wolontariuszy!

Dołącz do drużyny SuperW i zostań woilontariuszem Szlachetnej Paczki. Tylko w 2013 roku SZLACHETNA PACZKA dotarła do 17 684 rodzin w potrzebie – osób starszych, samotnych, rodzin dotkniętych chorobą lub niepełnosprawnością, samotnych rodziców i rodzin wielodzietnych. W XIII edycji Paczka zjednoczyła ponad pół miliona osób – potrzebujących, wolontariuszy, darczyńców przygotowujących pomoc i dobroczyńców finansujących organizację projektu, a to już ponad półtora proc. Polaków!

czytaj dalej »

Just PUMP it! - relacja

W niedzielę 7 września 2014 roku, na zmodernizowanym torze pumptrackowym w Kalwarii Zebrzydowskiej znanym jako Pumptrack Kalwaria odbyła się druga edycja zawodów z serii JUST PUMP IT, PUCHAR POŁUDNIOWEJ POLSKI PUMPTRACK.

czytaj dalej »

Obóz szkoleniowy dla młodzieży

W miniony weekend prawie setka młodzieży z terenu gminy Kalwaria Zebrzydowska uczestniczyła w bezpłatnym obozie szkoleniowym zrealizowanym w ramach małych projektów działania 413 wdrażanie lokalnych strategii rozwoju objętego PROW na lata 2007-2013.

czytaj dalej »

Słowiańska Niedziela

W ostatnią niedziela sierpnia br. Centrum Kultury, Sportu i Turystyki oraz Wolontariat „ANIMUS” zorganizowali przy stadionie MKS „Kalwarianka” „Rodzinną Słowiańską Niedzielę”.

czytaj dalej »

Strona 333 z 386