Wydarzenia

Biblioteka Publiczna w nowym Programie Biblioteki Narodowej

Biblioteka Publiczna im. Stanisława Wyspiańskiego w Kalwarii Zebrzydowskiej przystąpiła do Programu Biblioteki Narodowej „ Zakup nowości wydawniczych do bibliotek” Priorytet 2 -  „ Zakup nowości wydawniczych do bibliotek publicznych zgodnie z potrzebami partnerskich bibliotek szkolnych ”.

czytaj dalej »

Młodzi kalwarianie pożegnali już lato, na rockowo

Choć do końca kalendarzowego lata pozostało jeszcze kilka dni, kalwarianie pożegnali już najcieplejszą porę roku. Z tej okazji zorganizowali koncert, a także przegląd zespołów młodzieżowych, który wygrały… Korolowe Spinacze.

czytaj dalej »

Wystawa pejzaży Grzegorza Piotrowskiego

Centrum Sportu, Kultury i Turystyki w Kalwarii Zebrzydowskiej zaprasza na wernisaż wystawy ,,Moja okolica”. Odbędzie się on 3 października 2014 r. (piątek) o godz. 17:00 w „Starym Kinie” ul. Mickiewicza 4 w Kalwarii Zebrzydowskiej.

czytaj dalej »

Był taki czas...

Burmistrz Miasta Kalwarii Zebrzydowskiej oraz Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Stanisławiu Dolnym zapraszają 27 września 2014 r. na gminne obchody rocznicy utworzenia Polskiego Państwa Podziemnego, aby przypomnieć społeczeństwu jego dziedzictwo i ideały, które ziściły się w wolnej Polsce.

czytaj dalej »

Biała Niedziela

Stowarzyszenie Bene Factum, SPZOZ w Kalwarii Zebrzydowskiej i Burmistrz Miasta Kalwarii Zebrzydowskiej zapraszają do kalwaryjskiej Przychodni Zdrowia w dniu 5 października 2014 r. w godzinach 9:00-16:00 na bezpłatne badania i konsultacje lekarzy specjalistów.

czytaj dalej »

Strona 332 z 386