Wydarzenia

Z Barwałdu Średniego pod Monte Casino

W dniu 3 czerwca w Zespole Szkół nr 7 w Barwałdzie Średnim odbył się uroczysty apel z okazji 70. rocznicy Bitwy o Monte Cassino.

czytaj dalej »

"Afrodyzjaki od Rolnika"

Targi "Afrodyzjaki od Rolnika" odbędą się w dniach 21-22 czerwca 2014 r. i towarzyszyć będą kolejnemu Jarmarkowi Świętojańskiemu. Podczas targu zakupić będzie można zdrowe, tradycyjne warzywa, owoce i potrawy

czytaj dalej »

Mistrzyni Polski w szermierce z Kalwarii!

Zaledwie po dwóch i pół roku istnienia Klub Szermierzy „Grass-Hopper Kalwaria” doczekał się najważniejszego trofeum w Polsce w szpadzie sportowej!  Najmłodsza zawodniczka klubu Alicja Goczał zdobyła złoty medal w czasie rozegranych w Knurowie w ostatni dzień maja Igrzysk Dzieci w ramach Mistrzostw Polski.

czytaj dalej »

Dzień Patrona w Stanisławiu Dolnym

9 czerwca 2014 roku w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Stanisławiu Dolnym odbyła się niezwykła uroczystość - święto patronki szkoły, Świętej Jadwigi Królowej, tym razem połączone ze wspomnieniem św. Jana Pawła II.

czytaj dalej »

Święto Konia Małopolskiego

Małopolski Związek Hodowców Koni w Krakowie zaprasza na VIII Regionalny Czempionat Koni Rasy Małopolskiej, który odbędzie się w "KLIKOWEJ" Tarnów, ul. Klikowska 304, w dniach 14-15 czerwca 2014 r.

czytaj dalej »

Strona 332 z 375