Wydarzenia

STREET ART DAY z Kalwaria ART

Wyczekiwana przez wszystkich data końca roku szkolnego już za kilka dni! Oznacza to początek upragnionych przez wszystkich wakacji – czyli pełnych wrażeń dwóch miesięcy, po których pozostają tylko same dobre wspomnienia. Po sześciu miesiącach ciężkiej pracy i nauki, a także świetnej zabawy, kończy się również projekt „ART Akademii Przyszłości”, który od stycznia tego roku przygotowywał młodych animatorów kultury do sprawdzenia swoich sił w praktyce. Czy podołają wyzwaniu ? Najbliższa okazja do sprawdzenie efektów pracy już w najbliższą niedzielę!

czytaj dalej »

Gmina przeszkoli młodzież w zakresie udzielania pomocy

W dniach 5-7 września br. w Ośrodku Wypoczynkowo-Rekolekcyjnym w Zakrzowie przeprowadzone zostanie specjalistyczne szkolenie młodzieży w zakresie udzielania pierwszej pomocy.

czytaj dalej »

Inauguracja XIX Letniego Festiwalu Muzycznego

Wspaniały koncert w wykonaniu Krakowskiej Orkiestry Kameralnej, Chóru Mieszanego Katedry Wawelskiej oraz wspaniałych solistów z udziałem wybitnej artystki - mieszkanki naszego miasta - Ewy Wolak, rozpoczął 14 czerwca br. XIX Letni Festiwal Muzyczny w Kalwarii Zebrzydowskiej.

czytaj dalej »

IV Małopolskie DNI Św. Jana Pawła II

IV Małopolskie Dni Św. Jana Pawła II w Gminie Kalwaria Zebrzydowska obfitowały w wiele radosnych i atrakcyjnych wydarzeń. Lokalny samorząd już po raz drugi zorganizował to małopolskie święto we współpracy z Krakowskim Instytutem Dialogu Międzykulturowego im Jana Pawła II.

czytaj dalej »

Dzień Rodziny w Podolanach

W sobotę 7 czerwca 2014 r. Przedszkole w Podolanach zapełniło się po brzegi przedszkolakami i ich rodzicami, którzy przyszli wspólnie świętować Dzień Rodziny.

czytaj dalej »

Strona 331 z 375