Półkolonie

Półkolonia letnia 2014 w Przytkowicach

Podczas letniej półkolonii pod hasłem „W krainie zwierząt”, uczniowie ze szkoły podstawowej z Zespołu Szkół nr 3 w Przytkowicach, wesoło i aktywnie spędzali pierwsze wakacyjne dni (30.06 – 11.07).

czytaj dalej »

Półkolonia letnia 2014 w Leńczach

Od 30 czerwca do 11 lipca 2014 r. dzieci z Leńcz uczestniczyły w atrakcyjnych półkoloniach obfitujących w wyjazdy, gry i zabawy.

czytaj dalej »

Półkolonia letnia 2014 w Kalwarii Zebrzydowskiej

Przez pierwsze dwa tygodnie wakacji w Zespole Szkół nr 1 w Kalwarii Zebrzydowskiej trwała półkolonia, finansowana ze środków samorządowych, w której uczestniczyło czterdzieścioro dzieci głównie z klas I-III SP.

czytaj dalej »

Wakacje 2014 w świetlicach środowiskowych w Gminie Kalwaria Zebrzydowska

Po raz trzeci bogatą ofertę wakacyjną przygotowali wychowawcy świetlic środowiskowych dla grupy około 100 wychowanków, uczęszczających na zajęcia do sześciu gminnych placówek tj.: w Barwałdzie Górnym, Leńczach, Stanisławiu Dolnym, Brodach, Podolanach oraz w Kalwarii Zebrzydowskiej.

czytaj dalej »

Półkolonia letnia 2014 w Zebrzydowicach

W dniach od 30 czerwca do 11 lipca 2014 r. dzieci z Zespołu Szkół nr 4 w Zebrzydowicach uczestniczyły w letnim wypoczynku.

czytaj dalej »

Półkolonia letnia 2014 w Barwałdzie Średnim

Grupa 40 dzieci spędziła miło i przyjemnie dwa pierwsze tygodnie wakacji na półkolonii zorganizowanej przez Burmistrza Miasta Kalwarii Zebrzydowskiej w Szkole w Barwałdzie Średnim.

czytaj dalej »