Zamówienia publiczne - Urząd Miasta Kalwarii Zebrzydowskiej

Uczniowie Szkoły Muzycznej I stopnia w Kalwarii Zebrzydowskiej laureatami Przeglądu Kolęd i Pastorałek w Świątnikach Górnych

Dnia 29 stycznia 2014 w auli Szkoły Muzycznej I stopnia w Świątnikach Górnych odbył się I Międzyszkolny Przegląd Kolęd i Pastorałek „Kolędować Małemu“.

czytaj dalej »

I Koncert Kolęd i Pastorałek

Burmistrz Miasta, Dyrektor oraz Grono Pedagogiczne Szkoły Muzycznej I stopnia w Kalwarii Zebrzydowskiej zapraszają na I Koncert Kolęd i Pastorałek w wykonaniu uczniów Szkoły Muzycznej, który odbędzie się 20 grudnia 2013 r. o godz. 17:00 w sali widowiskowej CKSiT.

czytaj dalej »

Uroczyste otwarcie Szkoły Muzycznej

Uroczyste otwarcie Szkoły Muzycznej I stopnia w Kalwarii Zebrzydowskiej odbyło się 20 września 2013 r. To pierwsza, pięknie zapisana karta w kronice tej szkoły.

czytaj dalej »

Ogłoszenie o naborze na stanowisko pracy - sekretarz Szkoły Muzycznej I Stopnia

Ogłoszenie o naborze na stanowisko pracy - sekretarz Szkoły Muzycznej.

czytaj dalej »

Lista kandydatów przyjętych do Szkoły Muzycznej

Publikujemy listę kandydatów przyjętych do Szkoły Muzycznej I stopnia.

czytaj dalej »

Szkoła Muzyczna I stopnia w Kalwarii Zebrzydowskiej rusza do 1 września

W nowym roku szkolnym 2013/2014 w Gminie Kalwaria Zebrzydowska przybędzie nowa szkoła samorządowa – Szkoła Muzyczna I stopnia, która ulokowana została w bazie Zespołu Szkół nr 1 w Kalwarii Zebrzydowskiej przy ulicy Mickiewicza.

czytaj dalej »

Ogłoszenie wyników rekrutacji kandydatów do Szkoły Muzycznej I stopnia w Kalwarii Zebrzydowskiej

W związku z zakończoną rekrutacją kandydatów do Szkoły Muzycznej I stopnia w Kalwarii Zebrzydowskiej informujemy, że wyniki rekrutacji zostaną ogłoszone w dniu 02 września 2013 r. (poniedziałek)

czytaj dalej »

Nabór uczniów do szkoły muzycznej w roku 2013/14

Do 16 sierpnia można składać wnioski o przyjęcie do Szkoły Muzycznej I stopnia w Kalwarii Zebrzydowskiej w roku szkolnym 2013/14. Na kandydatów czekają klasy fortepianu, skrzypiec, fletu, trąbki, wiolonczeli, gitary i akordeonu.

czytaj dalej »

Uchwała Nr XXXIII/291/2013 w sprawie utworzenia Szkoły Muzycznej I stopnia w Kalwarii Zebrzydowskiej i nadania jej statutu

czytaj dalej »

Strona 3 z 3