Uczniowie z ZS nr 7 w Barwałdzie Średnim w Ogólnopolskim Turnieju Tenisa Stołowego!

W dniach 29.05 - 31.05.2019r Michał Bodnar i Kamil Wodniak z kl. III gimnazjum w ZS nr 7 w Barwałdzie Średnim reprezentowali województwo małopolskie w Ogólnopolskim Turnieju Tenisa Stołowego Szkół Podstawowych i Ponadpodstawowych w Zielonej Górze-Drzonkowie. Po bardzo dobrej grze i zaciętej walce z niezwykle mocnymi drużynami z całej Polski, chłopcy zajęli 13. miejsce. Jest to świetny wynik, który uczniowie zostawią po sobie w szkole „w której wszystko się zaczęło”.

To na małej sali gimnastycznej i sali świetlicowej grupka uczniów rozpoczęła treningi pod fachowym okiem Marcina Bodnara – taty Michała, który zaszczepił w chłopakach ducha rywalizacji i zapalił do wytrwałych treningów w sporcie, który sam kocha od dziecka.  Z grupki „stawiającej swoje pierwsze kroki” w szkole w Barwałdzie Średnim z biegiem lat Kamil i Michał wyszli na czołówkę  i zdobyli wiele cennych medali i dyplomów.  Na koniec nauki w naszej Szkole historycznym awansem do ogólnopolskich zawodów zwieńczyli lata ciężkiej pracy i wyrzeczeń.

Ogromne  podziękowania składamy na ręce trenerów chłopców, na czele z p. Marcinem Bodnarem, który przez wiele lat bezinteresownie trenował uczniów ZS nr 7 w Barwałdzie Średnim oraz Panu Burmistrzowi Augustynowi Ormantemu za pomoc finansową w opłaceniu kosztów udziału naszych uczniów w tym turnieju.

Michałowi i Kamilowi serdecznie gratulujemy ogromnego sukcesu i dziękujemy, że tak pięknie przez wiele lat reprezentowali naszą Szkołę.  Jesteśmy z Was dumni i życzymy dalszych sukcesów sportowych w Waszych nowych szkołach ponadgimnazjalnych!

Dyrektor i  Nauczyciele ZS nr 7 w Barwałdzie Średnim