Wędkuj razem z nami

Pięćdziesięcioro dzieci wraz z opiekunami zgromadził wędkarski piknik z okazji Dnia Dziecka zorganizowany przez Koło PZW w Kalwarii Zebrzydowskiej. Z wędką w ręku, w krótkich spodenkach, w towarzystwie taty, dziadka czy wujka, nie miało to tego dnia większego znaczenia. Liczyła się tylko i wyłącznie dobra zabawa i relax nad wodą.

Od godziny 15 do 17 dzieciaki wraz z opiekunami próbowały swoich sił w przechytrzeniu wygłodniałych tego dnia płoci, leszczy czy okoni. Uśmiech z twarzy małych wędkarzy nie schodziły ani na chwilę. Każdy coś złapał i z radością zwracał wolność swojej "złotej" rybce.

Po zawodach na przybyłych czekały kiełbaski z grilla oraz upominki dla dzieciaków.  Dzięki przychylności sponsorów na stołach nie brakowało słodkich przekąsek i napojów.

Honorowy gość imprezy - Burmistrz Miasta Kalwarii Zebrzydowskiej Augustyn Ormanty wygłosił krótkie przemówienie i z przyjemnością obdarował każde dziecko pamiątkowym, imiennym dyplomem, medalem oraz słodką paczką prezentów.

Z tego miejsca dziękujemy w szczególności: Burmistrzowi Miasta Kalwarii Zebrzydowskiej, Zarządom Osiedli nr 1 i nr 2 w Kalwarii Zebrzydowskiej oraz firmom Piscari i Lajkonik.

Mamy nadzieję, że wszyscy dobrze się bawili i z chęcią wrócą na „Czerną” za rok!

Koło PZW Kalwaria Zebrzydowska