Zapraszamy do składania ofert

Urząd Miasta w Kalwarii Zebrzydowskiej  zaprasza do składania ofert na zagospodarowanie części Rynku w Kalwarii Zebrzydowskiej na cale gastronomiczne.

Przypominamy, iż zgodnie z  wnioskiem mieszkańca z wolą Burmistrza Miasta, uchwałą Rady Miejskiej w Kalwarii Zebrzydowskiej, realizując zalecenie Wojewody Małopolskiego i IPN Kraków w dniu 16 grudnia 2017 r. z kalwaryjskiego rynku został usunięty pomnik, który został w tym miejscu wzniesiony w 1962 roku. Pomnik trafił do Muzeum PRL w Rudzie Śląskiej.

Następnie Burmistrz Miasta Kalwarii Zebrzydowskiej  zwrócił się do mieszkańców z prośbą o wyrażenie swojej opinii jak należy zagospodarować przestrzeń po usuniętym pomniku, jednocześnie Urząd Miasta przedstawił koncepcję iż wspomniana wcześniej przestrzeń stanie się miejscem spotkań mieszkańców.

Część  mieszkańców, która udzieliła odpowiedzi w ankiecie wyraziła podobną opinie iż powinno to być miejsce spotkań mieszkańców, wraz z zapleczem gastronomicznym.

W związku z tym Urząd Miasta w Kalwarii Zebrzydowskiej zaprasza zainteresowanych przedsiębiorców z zakresu gastronomii do składania ofert na dzierżawę i zagospodarowanie w/w przestrzeni kalwaryjskiego rynku.

 

Podmioty zainteresowane podjęciem działalności gastronomicznej prosimy o kontakt:

Urząd Miasta w Kalwarii Zebrzydowskiej

ul. Mickiewicza 7, tel. 33 8766-134,

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.