Ogromne sukcesy sportowe uczennicy ZS nr 7 w Barwałdzie Średnim

Uczennica klasy VIII naszej szkoły Emilia Graca, reprezentując klub Lady Fitness z Myślenic, osiąga wiele sukcesów w tańcu sportowym oraz cheerliderlingu. Po występie w duecie w kategorii: junior duo/trio pom pom na Mistrzostwach Polski w Leżajsku, uczennica została nominowana do reprezentowania Polski na Mistrzostwach Europy Mażoretek w Opatiji w Chorwacji. Mistrzostwa odbyły się 23-26.08.2018 roku. Emilia wraz ze swoja koleżanką zajęły 9-te miejsce. Był to wspaniały debiut!

Kolejnym sukcesem Emilii był udział w XVII Międzynarodowym Festiwalu Twórczości „Kalejdoskop Talentów. Jesień 2018” duet, w którym występowała Emilia zajął III miejsce, i tym samym dziewczyny zostały laureatkami konkursu.

Emilia Graca bierze udział w wielu konkursach na szczeblu ogólnopolskim. Ostatnie osiągniecia to pierwsze miejsce na Ogólnopolskim Turnieju Tańca Sportowego w kategorii solo 12-15 lat w Makowie Podhalańskim oraz pierwsze miejsce na Ogólnopolskim Turnieju Tańca „Wir festiwal” W Nowym Sączu.

Emilia trenuje kilka razy w tygodniu, bierze udział w licznych szkoleniach, a głównym jej trenerem  jest Pani Anna Simsak - tancerka, sędzia, dwukrotna złota medalistka bikini fitness kobiet oraz założycielka klubu sportowego Lady Fitness, która całym sercem poświęca się trenowaniu młodzieży.

Serdecznie gratulujemy sukcesów zawodniczkom i trenerce!

ZS nr 7 w Barwałdzie Średnim