Rusza budowa boiska wielofunkcyjnego w Zebrzydowicach

Przekazaliśmy plac budowy boiska wielofunkcyjnego przy Zespole Szkół w Zebrzydowicach firmie, która została wyłoniona w wyniku przeprowadzonego przetargu nieograniczonego. Wartość robót budowlanych wynosi 847 875,90 zł, inwestycja została dofinansowana w 50 % przez Ministerstwo Sportu i Turystyki. Termin zakończenia prac to 15 lipca 2019 r.

Powstanie tutaj mini arena sportowa a w skład niej wejdzie kilka boisk do gier zespołowych: w centralnym miejscu powstanie boisko do piłki ręcznej i piłki nożnej, na boisku do piłki ręcznej zlokalizowano kort do tenisa, znajdą się tutaj też dwa boiska do piłki koszykowej, na których zaprojektowano też boiska do siatkówki i badmintona, całość o nawierzchni poliuretanowej. Boiska otoczy 4-torowa bieżnia o obwodzie 200m., zaprojektowano tez bieżnię torową na dystans 60 m. do biegów sprinterskich, a na przedłużeniu bieżni przewidziano skocznię w dal.

W przekazaniu placu budowy uczestniczyli: Augustyn Ormanty Burmistrz Kalwarii Zebrzydowskiej, Radny Marcin Ożóg, Sołtys Ireneusz Kowalczyk, Dyrektor Szkoły Jadwiga Rusin, przedstawiciele Rady Rodziców, inspektor nadzoru inwestorskiego i wykonawca.

Firma, która została wyłoniona w wyniku przeprowadzonego przetargu nieograniczonego: Usługi Budowlane Roboty Ziemne Marian Pajdzik, 34-736 Lubomierz 22.Projekt przebudowy boiska przy Szkole Podstawowej w Zebrzydowicach