Pobiegnij dla Sebastiana

Drogie biegaczki, drodzy biegacze!
Zawodowcy, amatorzy, debiutanci!
Szybkobiegacze, truchtacze, dreptacze, maszerujący!

Centrum Kultury Sportu i Turystyki w Kalwarii Zebrzydowskiej oraz Uczniowski Klub Sportowy Sokolik serdecznie zapraszają na czwarty bieg charytatywny na Golgotę. Jest to charytatywne przedsięwzięcie, którego celem jest pomoc Sebastanowi. Warunkiem uczestnictwa jest wykupienie cegiełki w postaci numeru startowego.

 

8 maja 2017, tuż przed ukończeniem osiemnastego roku życia, Sebastian uległ tragicznemu wypadkowi, po którym zapadł w śpiączkę. Pomimo uszkodzenia mózgu reaguje na bodźce zewnętrzne. Sebastian potrzebuje leczenia, rehabilitacji, środków medycznych.

Impreza odbędzie się w dniu 21.04.2018 roku (sobota) w Kalwarii Zebrzydowskiej.
Start: Parking przy Klasztorze w Kalwarii Zebrzydowskiej
Meta: Góra ukrzyżowania na Dróżkach Kalwaryjskich

Program Zawodów:
10.00 - 11.30 zapisy i wydawanie numerów startowych
11.30 - 12.00 Msza Św. w intencji Sebastiana w Kaplicy Św. Rafała
12.30 start wspólny wszystkich konkurencji
14.15 ogłoszenie wyników, wręczenie nagród,

Biuro Zawodów zlokalizowane będzie na parkingu przy Klasztorze w Kalwarii Zebrzydowskiej w dniu 21.04.2018 r. w godzinach od 10.00 do 15.00

Pierwszych 5 uczestników każdej kategorii (kobiety i mężczyźni) kończących bieg otrzymają pamiątkowy medal. Zwycięzcy w konkurencjach generalnych od I do III miejsca otrzymają pamiątkowy dyplom oraz nagrody rzeczowe.

Każda osoba, która ukończy bieg w przewidzianym limicie czasowym, zostanie uczestnikiem KONKURSU w którym zostaną rozdane nagrody rzeczowe. Uczestnik biegu może otrzymać tylko jedną nagrodę w konkursie. Aby otrzymać nagrodę należy uczestniczyć osobiście podczas trwania konkursu. Każdy uczestnik, który ukończy bieg, będzie miał równe szanse na otrzymanie nagrody. Konkurs rozpocznie się po ukończeniu biegu przez wszystkie konkurencje. W TEGOROCZNEJ CZWARTEJ JUŻ EDYCJI CHARYTATYWNEGO BIEGU NA GOLGOTĘ GŁÓWNĄ NAGRODĄ W KONKURSIE BĘDĄ DWA ROWERY ufundowane przez firmę Kamax.

Regulamin biegu