Zajęcia dla seniorów

Projekt "Wspieranie osób w podeszłym wieku w integracji z młodzieżą" w naszej gmnie trwa w najlepsze. Od blisko miesiąca seniorzy z naszej gminy uczestniczą w cotygodniowych i bezpłatnych zajęciach ogólno usprawniających, z zakresu nowych technologii, warsztatach rękodzieła oraz spotkaniach z lokalną historią i tradycją. Od najbliższego czwartku (godz.15:00) w programie zajęć znajdzie się również język angielski.

Dzisiejsze warsztaty rękodzieła poświęcone były technice decoupage'u. Uczestniczki warsztatów chętnie zapoznawały się z tajnikami tej techniki i z ochotą wykonywały walentynkowe serduszka. W trakcie ich pracy odwiedził je również Burmistrz Augustyn Ormanty, aby sprawdzić jak przebiega realizacja projektu i zapoznać się z ewentualnymi spostrzeżeniami i uwagami ze strony uczestników zajęć.

Projekt "Wspieranie osób w podeszłym wieku w integracji z młodzieżą w 2018 r." realizowany jest przez Gminę Kalwaria Zebrzydowska w ramach prowadzenia ośrodka wsparcia i finansowany  ze środków Małopolskiego Urzędu Wojewódzkiego i środków własnych Gminy Kalwaria Zebrzydowska.

Centrum Kultury, Sportu i Turystyki w Kalwarii Zebrzydowskiej

ckstkalwaria.com