Dzień Babci i Dziadka przedszkolaków z Podolan

Uroczystość Dnia Babci i Dziadka jest wydarzeniem  na stałe wpisanym w kalendarz naszych corocznych imprez przedszkolnych. Święto to obchodzone jest bardzo uroczyście. Dzień ten jest  przepełniony wieloma ciepłymi uczuciami, którymi wnuki obdarowują  przybyłych gości- Babcie i Dziadków.  Dnia 3 lutego 2018r. w  Zespole  Szkól  Nr 6 w Leńczach odbyło się uroczyste spotkanie, na które przybyli Babcie i Dziadkowie  naszych  przedszkolaków w bardzo licznym gronie.

Mam tę moc!

Mam tę moc!
Rozpalę to co się tli.(…)

Taki repertuar przygotowali dla przybyłych gości przedszkolacy. ”Kraina lodu” była tematem przewodnim naszego przedstawienia. Pani dyrektor Stanisława Czarniak  wraz z panią wicedyrektor Katarzyną Stołowską witały miłymi słowami przybyłych gości, składając im przy tym serdeczne życzenia.

Naszą uroczystość uświetniła również obecność pana burmistrza Augustyna Ormantego, który co roku przyjmuje nasze zaproszenie i świętuje razem z nami, za co bardzo jesteśmy mu wdzięczni.Wśród gości nie zabrakło również księdza proboszcza Bohdana Ciołczyka.

Wszyscy seniorzy mogli obejrzeć poczynania swoich ukochanych wnucząt. Dzieci deklamowały wiersze, śpiewały piosenki oraz prezentowały układy taneczne przygotowane przez  wychowawczynie grup. Prezentowane tańce  zachwyciły wszystkich gości. Mali artyści z dużym przejęciem i zaangażowaniem odtwarzali swoje role. Na koniec wszystkie wnuczęta obdarowały Babcie i Dziadków prezentami wykonanymi własnoręcznie na zajęciach ceramicznych. Dopełnieniem tej uroczystości był słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców naszych przedszkolaków. W tym czasie towarzyszyła wszystkim gościom podniosła, radosna atmosfera. Był to dzień pełen emocji, radości i uśmiechu. Długo będziemy go  pamiętać i mile wspominać.

 

Wychowawczynie

Przedszkole Publiczne w Podolanach