Jak poprawnie przygotować wniosek, aby pozyskać fundusze z Unii Europejskiej?

http://www.kalwaria-zebrzydowska.pl/obrazki/2017/170130lgd.jpg

 

LGD „Gościniec 4 żywiołów”

zaprasza na bezpłatne spotkania informacyjno- szkoleniowe połączone z warsztatami!

„Jak poprawnie przygotować wniosek, aby pozyskać fundusze z Unii Europejskiej?

w ramach inicjatywy LEADER PROW 2014 – 2020 realizowanej przez
LGD „Gościniec 4 żywiołów”

Kalwaria Zebrz. - 05.X.2017 r. godz. 16.00
/CKSiT/

 

 

Na spotkanie zapraszamy wszystkich mieszkańców z terenu LGD „Gościniec
4 żywiołów”, którzy są zainteresowani pozyskaniem środków unijnych za pośrednictwem LGD „Gościniec 4 żywiołów” w ramach PROW 2014-2020, min. przedsiębiorców, osoby fizyczne, organizacje pozarządowe, przedstawicieli JST oraz grup defaworyzowanych wskazanych w LSR.

 

Podczas spotkania omawiane będą:

Cele i założenia Strategii Rozwoju Lokalnego kierowanego przez społeczność na lata 2014 - 2020, realizacja i rozliczenie projektów, procedura naborów wniosków, oceny i wyboru operacji. Rodzaje operacji oraz ogólne założenia programu w ramach poddziałania „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” objętego PROW 2014-2020.

 

Po spotkaniu zapraszamy na indywidualne doradztwo ws. planowanych naborów wniosków, możliwa będzie także konsultacja opracowywanych przez beneficjentów wniosków oraz weryfikacja koniecznych załączników.

Informacje: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , Tel. 33/843 62 18

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich Europa inwestująca w obszary wiejskie. Spotkania współfinansowane są ze środków Unii Europejskiej w ramach działania „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” objętego Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020