Dzień otwarty w Oazie Życzliwości w Przytkowicach

Serdecznie zapraszamy 30 września 2017 roku na Dzień otwarty w Oazie Życzliwości w Przytkowicach.  Odbędzie się tam ,,Jarmark. By zdrowie było”. To już trzeci raz z rzędu organizowane jest takie spotkanie promujący zdrowy styl życia. Patronat nad przedsięwzięciem sprawuje Burmistrz Miasta Kalwaria Zebrzydowska.

Mieszczący się w Przytkowicach Ośrodek Wczasów Zdrowotnych, na co dzień zajmujący się organizacją turnusów leczniczych połączonych z dietą dr med. Ewy Dąbrowskiej, serdecznie zaprasza 30 września na Jarmark ,,By zdrowie było”.

Jest to już trzeci z kolei Dzień otwarty Fundacji – poprzednie cieszyły się ogromną popularnością zarówno wśród okolicznych mieszkańców, jak i osób które były wcześniej w Przytkowicach na wczasach zdrowotnych.

Organizatorzy Jarmarku przewidują liczne atrakcje – będzie możliwość degustacji i zakupu potraw zdrowej i dietetycznej kuchni, czy też warzyw o owoców od lokalnych gospodarzy.

Ponadto warsztaty prozdrowotne dla dzieci i młodzieży, spotkanie z Panią doktor Nadią Lotocką, bezpłatne pomiary ciśnienia i poziomu cukru. Pewne atrakcje są również przewidziane dla najmłodszych – zabawy z animatorami oraz przejażdżki wozem zaprzęgniętym w osiołki na pewno umilą im czas spędzony w Przytkowicach.

Rozpoczęcie Jarmarku już w najbliższą sobotę 30 września o godzinie 12.00 na terenie Ośrodka Fundacji Oaza Życzliwości w Przytkowicach. Przyjdź i zadbaj o zdrowie!

Wszystkich zainteresowanych profilaktyką zdrowego stylu życia zapraszamy na stronę internetową Ośrodka: www.przytkowice.pl.

W programie ,,Jarmarku. By zdrowie było” przewidujemy między innymi:

  • degustacje potraw zdrowej i dietetycznej kuchni, możliwość zakupienia
  • warsztaty prozdrowotne dla dzieci i młodzieży
  • spotkanie z lekarzem – dr Nadią Lotocką
  • bezpłatne pomiary ciśnienia i poziomu cukru
  • Pokaz ćwiczeń, aerobic na świeżym powietrzu
  • sprzedaż warzyw i owoców od lokalnych gospodarzy
  • muzyczne atrakcje i niespodzianki
  • przejażdżki wozem z osiołkami dla najmłodszych

Rozpoczęcie o godzinie 12.00. Przyjdź i zadbaj o zdrowie!

Fundacja Oaza Życzliwości
Przytkowice 292