Email Drukuj PDF

I Konkurs Młodych Talentów

I Konkurs Młodych Talentów odbędzie się 15 grudnia 2015 roku w Kalwarii Zebrzydowskiej. Adresowany jest do najmłodszych skrzypków, altowiolistów i wiolonczelistów, uczących się w klasach 1 – 3 szkół muzycznych I stopnia.

Ideą Konkursu, organizowanego we współpracy z miejscową Szkołą Muzyczną I Stopnia, jest rozwój talentu muzycznego dzieci. Oprócz prezentowania swoich umiejętności i doskonalenia obycia estradowego, młodzi artyści będą mieć również możliwość poznania literatury smyczkowej oraz wymiany swoich spostrzeżeń i doświadczeń.

Przesłuchania odbędą się w malowniczym otoczeniu kompleksu Wyższego Seminarium Duchownego i Klasztoru OO. Bernardynów. Wszystkie występy oraz imprezy towarzyszące są otwarte dla publiczności. W programie przewidziana jest m. in. projekcja filmu o Kalwarii Zebrzydowskiej. Koncert laureatów rozpocznie się o godzinie 19:00 w Bazylice MB Anielskiej w Kalwarii Zebrzydowskiej. Zgłoszenia uczestników przyjmowane są do 6 grudnia 2015.

Konkurs jest objęty patronatem Miasta Kalwaria Zebrzydowska oraz odbędzie się dzięki uprzejmości Sklepu Muzycznego „Pawlikowscy”, P.A.N. Instrumenty Lutnicze, Infra Sound Studio, Revelier Creative Design, Kwiaciarni Emilli i Burmistrza Miasta Kalwaria Zebrzydowska.

Szczegółowe informacje są dostępne na stronie internetowej Stowarzyszenia ArtSonore – www.artsonore.pl

 

Konkurs talentów