Turniej charytatywny GRAMY DLA JULKI

1 marca w nowej Hali Sportowej przy ZS im. Mikołaja Zebrzydowskiego w Kalwarii Zebrzydowskiej odbędzie się Turniej Charytatywny GRAMY DLA JULKI! Ilość drużyn chętnych wesprzeć ideę przyświecającą temu turniejowi przerosła oczekiwania organizatorów. Teraz liczymy na wasze wsparcie podczas Turnieju.

1 marca w nowej Hali Sportowej zorganizowany zostanie Charytatywny Turniej Piłki Nożnej GRAMY DLA JULKI, uzyskane wsparcie zostanie przekazane w całości dla Naszej małej BOHATERKI!
Julia Dryndos pochodzi z Zebrzydowic, cierpi na zespół Westa, ma 7 lat i wymaga codziennej rehabilitacji cierpi na różnego typu schorzenia, bez rehabilitacji Julia nie ma szans na funkcjonowanie. Koszty rehabilitacji i leczenia są spore, mama Julii chce zapewnić córce codzienną rehabilitację a my poprzez organizację Turnieju Charytatywnego chcemy ją wspomóc.
W czasie Turnieju zostanie przeprowadzona licytacja wielu ciekawych rzeczy ofiarowanych nam przez ludzi dobrego serca. Licytować będziemy min: koszulki Łukasza Burligi i Arkadiusza Głowackiego z Wisły Kraków z autografami zawodników z obecnego składu i inne pamiątkowe koszulki klubów sportowych.
Będzie też coś dla fanów skoków narciarskich i nie tylko otrzymaliśmy kartki z autografami najlepszych polskich skoczków: Kamila Stocha – dwukrotnego Mistrza Olimpijskiego, Piotra Żyłę, Macieja Kota, Krzysztofa Bieguna i trenera Łukasza Kruczka. To nie wszystko będziemy tez licytować kartki z autografem Andreasa Koflera i Thomasa Morgensterna.
Do wylicytowania będzie między innymi oryginalny autograf samego Roberta Kubicy na przewodniku-broszurze wyścigu Formuły 1 na torze Hungaroring z 2009 roku.
Będzie też płyta z 2001 roku z autografami zawodników Wisły Kraków min: Macieja Żurawskiego, Tomasz Frankowskiego, Artura Sarnata, Marcina Baszczyńskiego, Bogdana Zająca, Ryszarda Czerwca, Mirosława Szymkowiaka, Grzegorza Nicińskiego i Kalu Uche. Na płycie znajduje się 5 wersji hymnu Wisły „Jak długo na Wawelu” a śpiewają go zawodnicy Wisły Kraków z 2001.
Będzie też płyta Janusza Panasewicza wokalisty i legendarnego lidera zespołu rockowego, Lady Pank, oczywiście płyta z autografem.
Od Lili Fila o której usłyszeliśmy przy organizacji Dni Dawców Szpiku w naszym powiecie, otrzymaliśmy rysunek przedstawiający motyla. Dzięki akcji „Dzień Dawcy Szpiku - Pomóż Lili i Innym” gro osób dowiedziało się czym jest i na czym polega Dawstwo Szpiku a ponad 2000 osób zarejestrowało się do bazy oczekujących dawców DKMS.
Będzie też do wylicytowania oficjalna piłka Gwardii Szwajcarskiej, która trafiła do organizatorów prosto z Watykanu, wylicytować też będzie można patriotyczne plakaty i koszulki „Bij bolszewika” będą one nawiązywały do 1 marca, który jest dniem Żołnierzy Wyklętych.

Turniej rozpocznie się o godz. 8:00 na godzinę 13:30 zaplanowano licytację wspomnianych rzeczy.
Turniej spotkał się z bardzo dużym zainteresowaniem. Ilość drużyn chętnych wesprzeć ideę przyświecającą temu turniejowi przerosła oczekiwania organizatorów, w Turnieju wystąpi 20 drużyn podzielonych na 4 grupy.
Organizatorzy pomyśleli też o najmłodszych i na Turniej można przyjść całymi rodzinami, najmłodszymi zaopiekują się dziewczyny z GPS Kalwaria, które przygotowują projekt Kilometr z życia Jana Pawła II i najmłodsi pod opieką będą mogli malować komiks związany z Janem Pawłem II, komiks mogą oczywiście wykonać dorośli
Przygotowano też sporo innych ciekawych rzeczy, pamiątek turniejowych jakie będzie można nabyć w czasie Turnieju. Uzyskane wsparcie finansowe z wpisowego, licytacji, pamiątek Turniejowych zostanie w całości przekazane na konto Julki.
Organizatorami Turnieju jest grupa kibiców z Kalwarii i Wadowic, Stowarzyszenie GPS i portal Nasza Kalwaria.
Patronat Honorowy nad Turniejem objął Burmistrz Miasta Kalwaria Zebrzydowska Augustyn Ormanty.
W tym Charytatywnym Turnieju najważniejszy jest sam udział, już w ten sposób będzie można wesprzeć Julkę. Liczymy na WASZE wparcie. Dla drużyn które wezmą udział przewidziane puchary, dyplomy.
Cały dochód z Turnieju jak i przeprowadzonej licytacji zostanie przekazany dla Naszej małej BOHATERKI! Bohaterką i zwyciężczynią całych zmagań dzięki naszej POMOCY zostanie chora na zespół Westa Julka Dryndos.

Turniej Charytatywny Gramy dla Julki
• 1 marca 2015 (niedziela)
• start godz. 8:00, licytacje 13:30
• nowa Hala Sportowa przy ZS nr 1 im. Mikołaja Zebrzydowskiego w Kalwarii Zebrzydowskiej

 

Gramy dla Julki

Gramy dla Julki

Gramy dla Julki

Gramy dla Julki

Gramy dla Julki

Gramy dla Julki

Gramy dla Julki

Gramy dla Julki

Gramy dla Julki

Gramy dla Julki

Gramy dla Julki